Соняшникова олія, крупи, дизельні генератори: які потреби та пропозиції опубліковані на Національній платформі продовольчої безпеки


Травень 04
12:30 2022

До Національної платформи продовольчої безпеки долучається все більше користувачів. На сьогоднішній день їх кількість вже перевищує 3,5 тисячі. Серед учасників – агрофірми, виробничі компанії, військові адміністрації, міські (територіальні) громади, торгові та логістичні компанії. Платформа надає можливість усім користувачам оперативно взаємодіяти та вирішувати питання постачання товарів, у яких є потреби на місцях.

Зазначимо, що наразі спостерігається тенденція зростання підключень користувачів з Чернігівської області, яка поступово відновлюється після військового вторгнення.

Серед найпоширеніших потреб, які публікуються на платформі – дріжджі, борошно, рибна продукція, медикаменти та дизельне паливо. Загалом на платформі опубліковано більше тисячі потреб як для населення, так і для підприємств. Найбільше відкритих заявок – у Миколаївській, Київській, Житомирській та Хмельницькій областях.

Кількість пропозицій, опублікованих на платформі, також перевищує тисячу. Найбільше відкритих пропозицій в Полтавській, Хмельницькій, Київській та Львівській областях. Серед товарних позицій, які пропонуються користувачам – соняшникова олія, крупи, сиро-молочна продукція, дизельні генератори та інші товари.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується Держпродспоживслужбою за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України. 

В якості бази для платформи використано всесвітньо відоме українське програмне рішення Creatio, яке компанія «Террасофт» надала безкоштовно. Налаштування рішення, також на волонтерських засадах, за лічені дні здійснила компанія Banza. На реалізацію проекту кошти з держбюджету не залучалися. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

ДСНС України отримала 69 автомобілів від партнерів з Великої Британії, США, Японії та Естонії

Прочитайте повну статтю

Рибна галузь України: крокуємо до європейських стандартів

Прочитайте повну статтю

Вода як секрет успішного вирощування якісної картоплі

Прочитайте повну статтю

Поблизу Вовчанська прикордонники спалили ворожу «буханку»

Прочитайте повну статтю

АРМА працюватиме з поліцією Скандинавських країн щодо розшуку криптоактивів

Прочитайте повну статтю

Заява Мінфіну щодо рішення G7 про спрямування Україні близько $50 млрд через механізм додаткови...

Прочитайте повну статтю

Земельний банк: Уряд передав ФДМУ понад 104 тисячі га землі для старту проєкту

Прочитайте повну статтю

Наталія Мануїлова, сержант бригади "Азов":«Я мала вижити, щоб знов обійняти свою дитину»

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь