Спільна нарада очільників двох відомств щодо ідентифікації тіл загиблих
Травень 12
18:14
2026
2026-05-12
Сьогодні Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко разом із Міністром охорони здоровʼя Віктором Ляшком провели спільну нараду щодо ідентифікації тіл загиблих, повернутих в межах репатріаційних заходів. Про це Глава відомства написав в своєму офіційному Телеграм-каналі.
В обговоренні взяли участь всі структури, залучені до процесу, а також представниці обʼєднань родин зниклих безвісти за особливих обставин.
Йдеться про взаємодію між відомствами, використання різних методів ідентифікації, покращення технічних можливостей. І про повагу до людей, які проходять через важкі втрати.
Департамент комунікації МВС