Спільно з усіма силами оборони Нацгвардія бере участь у відсічі атак майже в усіх районах, де ведуться активні бойові дії


Травень 25
18:32 2022

У рамках загальнонаціонального телемарафону «Єдині новини» речник Національної гвардії розповів про поточну ситуацію на східному фронті та на звільнених територіях, а також про медичне забезпечення й інші завдання, які виконують підрозділи НГУ.

Спільно з усіма силами оборони Нацгвардія бере участь у відсічі атак майже в усіх районах, де ведуться активні бойові дії. Усі підрозділи максимально утримують свої позиції, не зважаючи на обстріли, які не припиняються й завдають не лише уражень по позиціях військових, а й великих руйнувань для населених пунктів.

Техніка й озброєння максимально зосереджується для забезпечення підрозділів у районах ведення бойових дій і на напрямках, де це найбільш необхідно. Коли ведуться постійні активні бойові дії, то питання безперервного забезпечення військ актуальне і вирішується вищим керівництвом для того, щоб армія була боєздатною. У тому числі за допомогою залучення міжнародної допомоги.

Руслан Музичук зазначив, щодо медичного забезпечення — також ведеться робота для його поповнення, зокрема, через обсяг волонтерської допомоги. Це й медикаменти, й автомобілі, які передають у райони, де вони найбільш необхідні зараз. Велика увага приділялася навченості бійців саме тактичній медицині. Аби боєць на полі бою вмів надати собі або товаришу першу невідкладну допомогу.

Підрозділи Нацгвардії залучені й на тих територіях, де немає активних бойових дій: у патрулюванні вулиць, антидиверсійній діяльності, розмінуванні.

Одним із найбільших викликів залишається розмінування визволених від російських окупантів територій. Це велетенський масштаб роботи. Станом на сьогодні саперами НГУ виявлено та знешкоджено понад 10 тисяч вибухонебезпечних предметів.

Наразі в столиці відновили роботу понад 50 дипломатичних представництв і консульських установ — і гвардійці забезпечують охорону цих об’єктів для безпечної роботи дипломатів.

Національна гвардія України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Прикордонники вшанували пам'ять свого побратима Олега Зіновійовича Бойка

Прочитайте повну статтю

Судитимуть злочинну групу наркоторговців з мільйонними оборудками

Прочитайте повну статтю

Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’ю...

Прочитайте повну статтю

Презентація нових можливостей функціоналу еРиба

Прочитайте повну статтю

Дві артилерійські установки та ворожу станцію РЕБ знищили прикордонники «Помсти»

Прочитайте повну статтю

Судитимуть учасників міжнародної злочинної організації, які ошукали громадян ЄС на мільйони чес...

Прочитайте повну статтю

Судитимуть шістьох учасників злочинної організації з мільйонними прибутками, яка займалася збут...

Прочитайте повну статтю

Збереження Музею в Пирогові - Офіс Генпрокурора відстояв в суді охоронні зони, які не підлягают...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь