Термінатор на службі у прикордонників
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20220507_093607_1651905367.jpeg)
Травень 07
09:36
2022
2022-05-07
Знесилений собака, втративши домівку, прийшов до бійців, які несуть службу на одному з блок-постів. Наші воїни пса нагодували та дали кличку Термінатор, адже собака зі своїми різнокольоровими очима чимось нагадує відомого кіногероя. А ще взяли його до себе на службу.
«Він, як і ми, не переносить навіть дух рашистських окупантів», – ділиться один із прикордонників, коли собака насторожується то подає сигнал про сторонніх.