Тижневий дайджест зариблень


Листопад 25
00:50 2022

Невпинні ворожі атаки рф та погодні примхи пізньої осені вносять свої корективи у процес вселення молоді риб до водойм. Так, наразі у Центрі, на Півдні та Заході країни поповнення молоддю водних біоресурсів триває. Водночас вселення мальків у водойми Південно-Східного регіону обов’язково відбудеться після деокупації територій та розмінування  водойм і прибережних територій.

Пропонуємо вашій увазі дайджест зариблень минулого тижня:

- до Дністровського лиману, що на Одещині випущено понад 25 тис. екз. (1,6 т) молоді товстолоба та майже 1,5 тис. екз. (1,5 т) коропа;

- до Хаджибейського лиману вселено близько 280 тис. мальків, загальною вагою майже 8,5 т, з яких: 243 тис. екз. (7 т) товстолоба та понад 34 тис. екз. (1,4 т) коропа;

- Кирнасівське водосховище на Вінниччині зарибили понад 6 т молоді риби, а саме: 25 тис. екз. (2,5 т) коропа, 25 тис. екз. (2,5 т) товстолоба, 4 тис. екз. (0,4 т) білого амура та 34 тис. екз. (0,85 т) карася сріблястого;

- черговим етапом зариблення Сутиського водосховища став випуск у водойму понад 43 тис. екз. коропа загальною вагою понад тонну;

- до Дмитренківського водосховища вселено майже тонну молоді риби, зокрема, 10 тис. екз. (0,4 т) товстолоба та понад 9 тис. екз. (близько 0,4 т) коропа.

Зариблення у цих регіонах за покращення енергетичної ситуації та сприятливих погодних умов триватимуть до кінця поточного року. Вселення здійснювалися за рахунок коштів користувачів водних біоресурсів відповідно до Режимів рибогосподарської експлуатації водойм та під контролем комісій у складі представників рибоохоронних патрулів Держрибагентства, місцевої влади та громадськості.

Продовжують зариблювати місцеві водойми і волиняни, які за кошти Ковельської міської ради випустили до Ковельського водосховища майже 600 кг дволіток риби. Зокрема, 1,5 тис. екз. коропа, майже 3 тис. екз. карася сріблястого та 280 екз. білого амура.

«Українські рибники, знаходячи можливості для зариблень у нинішніх складних умовах, вкотре підтверджують свою високу соціальну та екологічну відповідальність. Впевнений, що водойми Південно-Східного регіону незабаром також будуть поповнені цінними видами риб і наші громадяни на деокупованих територіях  зможуть купувати доступну та якісну рибну продукцію», - зазначає т.в.о. Голови Держрибагентства Ігор Клименок.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю

АРМА продовжить відбір управителя активів IDS Ukraine через новий конкурс

Прочитайте повну статтю

Сергій Нагорняк: Кошти, залучені під час конференції у Гданську, будуть витрачені на відновленн...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук обговорив із ОБСЄ безпекову ситуацію в Україні та притягнення росії до відпові...

Прочитайте повну статтю

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь