У Черкасах проведено тренінг для працівників комунального підприємства, що є об’єктом критичної інфраструктури
Травень 02
14:00
2022
2022-05-02
В умовах воєнного стану від практичних навичок і знань працівників бригад аварійного реагування, вміння оцінити ризики і належно зреагувати залежать життя жителів нашого міста. На цьому наголосила начальник відділу нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки Управління Держпраці у Черкаській області Олена Свиридюк, яка також взяла участь у тренувальних заходах.
Під час тренінгу імітовано реальні дії обслуговуючого персоналу та керівного складу у надзвичайних ситуаціях в умовах воєнного стану.
Фахівці з охорони праці підприємства на завершення заходу підкреслили, що систематичне проведення тренінгів дозволить підвищити обізнаність персоналу та напрацювати злагодженість дій у випадку аварії.
![](https://dsp.gov.ua/wp-content/uploads/2022/05/2a2a40fc-a8cd-455d-8b95-954919a2feaf.jpeg)