У Чернігові відбулася онлайн-нарада щодо дотримання вимог чинного законодавства з питань громадянства


Липень 10
12:07 2024

Громадянство України - це стійкий, необмежений в просторі правовий зв'язок особи з Українською державою, заснований на юридичному визнанні державою цієї особи громадянином України, внаслідок чого особа і держава набувають взаємних прав і обов'язків в обсязі, передбаченому Конституцією і законами України.

Питання встановлення/оформлення належності до громадянства України, набуття громадянства України, прийняття до громадянства України є одним з пріоритетних напрямків роботи УДМС у Чернігівській області.

І, відповідно, в міграційній службі Чернігівщини постійно проводяться навчання, тренінги, наради щодо неухильного дотримання Закону України  «Про громадянство України».

Так, 9 липня 2024 року відбулась онлайн-нарада з керівниками територіальних підрозділів УДМС у Чернігівській області щодо  врегулювання роботи з оформлення справ із питань громадянства, порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства та виконання прийнятих рішень.

Також учасники онлайн-зустрічі обговорили  загальні та проблемні питання, що виникають під час роботи  у сфері дотримання вимог чинного міграційного законодавства.

Управління ДМС у Чернігівській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь