У кожного має бути свій оберіг: на Львівщині поліцейські подарували дітям-переселенцям вишиванки
Співробітники Львівського районного управління поліції №2 завітали в один з притулків, де проживають діти, що втекли від війни, та подарували маленьким гостям справжній український оберіг – вишиванку. Дітки із задоволенням приміряли вишиті сорочки, на яких яскравими нитками розквітли маки та барвінки.
Крім того, з нагоди Дня вишиванки поліцейські відвідають центри соціальної підтримки дітей та сімей, які опікуються внутрішньо переміщеними особами, та подарують вишиті сорочки дітям-переселенцям.
Українська вишиванка здавна вважалася символом здоров’я, щасливої долі та національної гордості, стала потужним оберегом для багатьох поколінь українців.
Нехай і сьогодні вишиті сорочки захистять діток, які відчули на собі жах війни.
Все буде Україна!
Відділ комунікації поліції Львівської області
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/lv/04VSE/WhatsApp%20Image%202022-05-16%20at%2016.08.51%20(2).jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/lv/04VSE/WhatsApp%20Image%202022-05-16%20at%2016.08.53%20(8).jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/lv/04VSE/WhatsApp%20Image%202022-05-16%20at%2016.08.53%20(1).jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/lv/04VSE/WhatsApp%20Image%202022-05-16%20at%2016.08.55%20(3).jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/lv/04VSE/WhatsApp%20Image%202022-05-16%20at%2016.08.55.jpeg)