У Міноборони обговорили актуальні питання взаємодії з представництвом Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні


Листопад 12
17:03 2021

Сьогодні, 12 листопада, заступник Міністра оборони України Ганна Маляр провела зустріч із делегацією Представництва Міжнародного комітету Червоного Хреста в Україні на чолі з керівником операційної діяльності пані Анджелік Апейру. Було обговорено шляхи поглиблення взаємодії вітчизняного оборонного відомства з Міжнародним комітетом Червоного Хреста.

Під час заходу заступник Міністра оборони України акцентувала увагу на те, що Міжнародний комітет Червоного Хреста є однією із найавторететніших світових організацій, діяльність якої спрямована на вирішення проблем гуманітарного характеру під час збройних конфліктів. Ганна Маляр висловила вдячність представникам Міжнародного комітету Червоного Хреста за конструктивний діалог з Міністерством оборони та Збройними Силами України. Вона особливо наголосила на важливості впровадження міжнародного гуманітарного права, як у процесі підготовки військ (сил), так і в ході бойових дій, зокрема у питаннях, що стосуються цивільного населення.

– Україна, яка вперше у своїй сучасній історії стикнулася зі збройною агресією, підтверджує дотримання норм міжнародного гуманітарного права. На жаль, Російська Федерація не дотримується жодних норм, фактично, держава агресор веде війну без правил. Ми високо цінуємо всебічну підтримку, яку надає Міжнародний Комітет Червоного Хреста мирному населенню України, постраждалому внаслідок бойових дій, та висловлюємо вдячність представникам за активні зусилля у справі покращення гуманітарної ситуації в районі проведення операції Об’єднаних сил, а також на тимчасово окупованих територіях України. Розраховуємо, що наша співпраця продовжуватиметься і міцнішатиме, – підсумувала Ганна Маляр.

У заході також взяли участь Командувач Медичних сил Збройних Сил України бригадний генерал медичної служби Тетяна Остащенко та представники Департаменту соціального та гуманітарного забезпечення МОУ і Директорату інформаційної політики у сфері оборони та стратегічних комунікацій Міністерства оборони України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь