У Рівному оформили ID-картку українському добровольцю, який проходить реабілітацію після важкого поранення


Березень 14
18:26 2023

Команда міграційної служби продовжує оформлювати та відновлювати паспортні документи військовим, які захищають незалежність України на фронті.

Так, до Рівненського центрального відділу УДМС для оформлення ID-картки звернувся пан Олег, паспорт якого зіпсувався під час важких боїв у залитому водою окопі.

Чоловік ще у квітні 2022 року з Рівненщини пішов захищати Україну як доброволець, відмовившись від медогляду, бо знав: за станом здоров’я не візьмуть у лави ЗСУ.

За цей рік повномасштабних бойових дій Олег тримав оборону на Херсонщині та Луганщині. Але два місяці тому отримав важке вибухово-осколкове поранення: постраждала рука, спина та ноги.

Після перенесених операцій, зараз воїн проходить реабілітацію в госпіталі на Рівненщині. Тому і звернувся до місцевих міграційників для відновлення втрачених документів.

Зазначимо, що сьогодні в Україні відзначають День українського добровольця. Команда міграційної служби дякує усім хоробрим чоловікам і жінкам, які залишили свої домівки, взяли до рук зброю і стали на захист Батьківщини. Ви - мотивовані та сильні! Ви - герої, які обов’язково відновлять українські кордони!

Ми пишаймося тим, що можемо допомагати нашим захисникам та оперативно реагувати на їхні потреби.

Наближаємо перемогу разом! Все буде Україна!

Управління ДМС у Рівненській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь