У ворога одна мета — захопити Україну, але органи системи МВС разом з іншими Силами безпеки й оборони стали міцним щитом, — Ігор Клименко


Березень 31
21:14 2023

Про це сьогодні, 31 березня, заявив Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко телемарафону «Єдині новини». Прямий ефір був присвячений річниці звільнення Київщини від окупантів.  Очільник МВС поділився персональними спогадами про події у перші дні війни.

Ігор Клименко наголосив, що органи системи Міністерства внутрішніх справ разом із Силами безпеки і оборони брали активнішу участь у відсічі та стриманні збройної агресії, а пізніше — повної деокупації Київської області від російських загарбників.

«Понад чотири тисячі гвардійців, тисяча прикордонників та 300 поліцейських боронили Київщину. Ще майже тисяча представників Нацполіції залучалися до стабілізаційних заходів», — сказав Ігор Клименко.

Окрім того, Міністр наголосив, що прикордонники першими зафіксували перетин українського кордону армією рф та вступили в бій.

Згадуючи про події на аеродромі державного підприємства «Антонов», очільник МВС розповів про оперативні дії Національної гвардії: «Нацгвардійці не дали висадитись російському десанту та створити плацдарм для подальшого руху на столицю нашої держави». Також завдяки їм, окупантам не вдалося перекинути понтонну переправу через р. Ірпінь і рухатись далі на столицю. У Бородянському районі Нацгвардійці виявили штаб ворога з поіменним списком військових, що дало змогу в рамках кримінальних проваджень встановити кожного причетного.

Щодо поліцейських, Міністр зазначив, що вони стали щитом передмістя столиці та Києва, зупиняли пересування диверсійно-розвідувальних груп, під ворожими кулями документували воєнні злочини.

Також Ігор Клименко відзначив роботу всіх органів системи МВС та волонтерів, які допомагали евакуювати людей із перших днів вторгнення російської армії.

Окремо очільник МВС пригадав людей, які допомагали військовим та повідомляли про розташування ворога на Київщині: «Люди передавали інформацію телефонним зв’язком щодо пересування ворога. Тому окупанти дуже боялися нашого населення, наших громадян, які також у перші дні не злякалися і били окупанта», — розповів Міністр.

Департамент комунікації

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Друзі: версія улюбленого серіалу від прикордонників

Прочитайте повну статтю

Галина Михайлюк: У реаліях воєнного часу створення безпечного середовища у закладах освіти є од...

Прочитайте повну статтю

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь