Україна захищає інформаційний суверенітет: довіряйте лише офіційним джерелам!
Відтак, від початку акту відкритої озброєної агресії РФ щодо України, від ранку 24 лютого мовлення ДП «Мультимедійна платформа іномовлення України» за ініціативи Мінреінтеграції переведене на екстерне інформаційне мовлення наживо. Одразу було організовано ретрансляціюдержавного телеканалу «Рада» з інформаційним марафоном, забезпечено виробництво власних інформаційних програм.
Це підприємство забезпечило щогодинні випуски новин з оперативною інформацією та зверненнями керівництва держави. Також тривають інформаційні студії із включеннями народних депутатів України, посадових осіб Уряду, експертами й лідерами громадської думки. Водночас вдалося безперебійно ретранслюватидержавний телеканал «Рада».
Важливо, що у період ретрансляції марафону від всіх медіагруп для держтелеканалу «Рада» забезпечено трансляцію роликів Міноборони,інформаційні випуски новин з оперативною інформацією та зверненнями керівництва держави.
Слід пам’ятати, що в такій ситуації, коли ворог робить все можливо, аби виграти час і посіяти паніку і розпач серед українців, слід довіряти і відслідковувати лише інформацію, яку дають офіційні джерела, що працюють в Україні.