Українська делегація взяла участь у засіданні Комітету з економічних питань Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи


Березень 30
18:12 2023

Ігор Марчук, член Комітету з питань економічного розвитку, у складі української делегації взяв участь у засіданні Комітету з економічних питань Парламентського виміру Центральноєвропейської ініціативи (ЦЄІ), яке проходило в столиці Румунії - Бухаресті, за участю представників 10 країн-членів ЦЄІ, а також послів Боснії та Герцеговини, Північної Македонії, Молдови, Сербії, Словенії в Румунії.

«Тема засідання й робочої сесії Комітету стосувалась економічних наслідків війни в Україні для країн ЦЄІ та пошуку спільних засобів їх подолання, - повідомляє Ігор Марчук.

І хоча повномасштабна агресія російських варварів проти нашої Країни викликала неабиякі економічні потрясіння для членів ЦЄІ, представники усіх країн висловились за безумовну подальшу підтримку й допомогу України в боротьбі за свободу та незалежність.

Я мав нагоду виступити перед учасниками Комітету з промовою, в якій зазначив важливість подальшої підтримки нашої Країни з боку країн-членів ЦЄІ, жорсткої та безкомпромісної санкційної політики проти агресора, необхідності включити наші транспортні шляхи, а саме автомобільні дороги, залізницю, водні шляхи до Транс’європейської транспортної мережі (TEN-T) задля вирішення проблем вивезення української сільгосппродукції в рамках ініціативи Президента України Володимира Зеленського «Зерно з України», з метою забезпечення глобальної продуктової безпеки, зменшення цін на продовольчі товари у вразливих регіонах світу. Ми прагнемо включити українську частину (гирла Кілії та Бистре) річки Дунай до регіональної карти TEN-T.

Під час дискусії у Комітеті я відповів на питання представників студентства провідних університетів Румунії щодо реформи лісової галузі, пріоритетних напрямків розвитку економіки України після війни та про реакцію українців на можливу воєнну підтримку північних варварів з боку КНР.

Також скористався нагодою й розказав студентам про нашу "Дію", перспективи її розвитку та зручності й можливості, які вона надає. Було надзвичайно приємно відзначити абсолютно проукраїнську позицію румунської молоді.

Хочу подякувати всім учасникам за підтримку нашої Країни й надзвичайно теплу атмосферу спілкування.»

З розширеною інформацією можна ознайомитися на сайті Комітету: https://komprompol.rada.gov.ua/news/main_news/74411.html

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь