Сенсація

Від початку року окупанти обстріляли Харківщину майже 740 разів – Ігор Клименко


Лютий 18
21:09 2026

Про це Міністр внутрішніх справ заявив під час відрядження до прифронтових громад Харківської області 18 лютого 2026 року.

Під час перебування у регіоні Ігор Клименко зазначив, що увага усіх працівників органів та підрозділів системи МВС зосереджена, насамперед, на безпеці мешканців прифронтових громад.

У Харківській області Ігор Клименко зустрівся із поліцейськими та рятувальниками, які цілодобово забезпечують безпеку, головне – під час постійних російських обстрілів. Щодоби на чергуванні у регіоні понад 500 рятувальників –  вони першими прибувають на місце російських ударів: гасять пожежі, рятують та підтримують потерпілих, розбирають завали.

Також на Харківщині у зведених загонах працюють ДСНСники з інших регіонів. За словами Ігоря Клименка, Міністерство вже працює над дооснащенням підрозділів новою технікою й роботизованими комплексами - щоб невідкладно рятувати там, де ризик для людей завеликий. Особливо це стосується обʼєктів критичної інфраструктури.

Значну увагу під час перебування на Харківщині Міністр приділив питанню евакуації з прифронтових громад. У своєму дописі Ігор Клименко показав роботу рятувальників та поліцейських під час евакуаційних заходів. 

Під час наради Міністр заслухав доповіді керівників Головних управлінь Національної поліції та Державної служби України з надзвичайних ситуацій Харківської області.

Міністр додав, що під загрозою російських ударів щоденно перебуває понад 13 тисяч жителів у 16-ти громадах Харківщини. Також у одній з громад Міністр зустрівся із командирами бойових підрозділів МВС та заслухав доповіді про дії прикордонників та гвардійців на полі бою. 

За словами Міністра внутрішніх справ військовослужбовці системи МВС пліч-о-пліч з іншими військовими Сил безпеки та оборони міцно тримають цю ділянку фронту. Окремо Ігор Клименко відзначив 2-й корпус Нацгвардії «Хартія» під командуванням Ігоря Оболєнського.

Під час перебування на Харківщині Ігор Клименко поспілкувався з прикордонниками, гвардійцями, рятувальниками та поліцейськими. За сміливість, відданість та захист України вони отримали державні та відомчі нагороди.

Департамент комунікації МВС

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю

Командувач НГУ відвідав підрозділи на передовій та заслухав доповіді щодо оперативної обстановк...

Прочитайте повну статтю

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС

Прочитайте повну статтю

«Спортивні Амбасадори 3.0»: підсумки програми та нові можливості для розвитку адаптивного спорт...

Прочитайте повну статтю

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Прочитайте повну статтю

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Прочитайте повну статтю

КСУ: безальтернативне тримання під вартою порушує рівність і гідність військових

Прочитайте повну статтю

У Києві завершилось засідання Ради суддів України

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь