Відбулась онлайн-презентація цифровізації в’язниць у Великобританії за участі керівництва Мін’юсту


Червень 21
21:15 2024

Заступник Міністра юстиції з питань цифрового розвитку, цифрової трансформації та цифровізації Сергій Орлов, заступник Міністра юстиції Олена Висоцька, представники Директорату цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Міністерства юстиції України, Державної установи «Центр пробації», Пенітенціарної академії України, Департаменту з питань виконання кримінальних покарань взяли участь в онлайн-заході, присвяченому презентації цифровізації тюрем у Великій Британії.

Захід відбувся в межах Меморандуму про цифрове співробітництво між Україною, Великобританією та Естонією.

Головна мета онлайн-зустрічі — обмін досвідом та пошук нових цифрових рішень для подолання існуючих викликів.

Присутні обговорили діджиталізацію системи виконання покарань, зокрема іноземні колеги поділились досвідом впровадження нових цифрових інструментів у своїй країні.

Так, були презентовані такі сервіси, як система контролю даних; Система онлайн резервування (бронювання) побачень із засудженими; облік правопорушників (еквівалент нашого Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту); легальне листування; Launchpad & Resettlement Passport – паспорт ресоціалізації та реабілітації засудженого, який допомагає полегшити життя після виходу з в’язниці, а також дає можливість отримувати індивідуалізовані поради та допомогу; освітні навички та презентація роботи (програми навчання та роботи у в’язниці, які допомагають ув’язненим в подальшому отримати роботу); сервіс управління ризиками та загрозами для забезпечення безпеки у в’язниці.

Також була представлена цифрова платформа - Launchpad programme, яка дозволяє ув’язненим за допомогою сучасних гаджетів (мобільний телефон, планшет, інформаційні кіоски тощо) застосувати цифрові послуги у своєму повсякденному житті, як то онлайн-запис на візити до лікарів, відвідування тренажерного залу тощо. Також ув’язнені отримують доступ до важливої ​​щоденної інформації зі своїх пристроїв, зокрема до новин і рахунків,  що сприяє їх ресоціалізації. 

Сергій Орлов у свою чергу поділився з присутніми досвідом розвитку цифрових технологій в системі ДКВС України. Зокрема він розповів про удосконалення системи прогнозування повторних кримінальних правопорушень – КАСАНДРА, розширення функціональних можливостей Єдиного реєстру засуджених та осіб, узятих під варту та майбутні плани щодо цифровізації системи ДКВС. За словами заступника Міністра, минулого року Міністерство юстиції України провело пілотний проєкт з використанням штучного інтелекту. Пілот полягав в тому, щоб запровадити певні елементи штучного інтелекту у роботу інструменту  оцінки ризиків і потреб. Робота по цифровізації триває.

За результатами зустрічі сторони домовились продовжити взаємодію у сфері цифровізації системи виконання кримінальних покарань, визначити подальші конкретні кроки для впровадження цифрових технологій та провести в найближчий час наступну зустріч з метою їх обговорення.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь