Відбулося обговорення проблематики реалізації арештованого майна - Комітет з питань економічного розвитку


Липень 10
15:00 2024

Заступник Голови Комітету з питань економічного розвитку Олексій Мовчан взяв участь у круглому столі на тему: «Принципи реалізації арештованого майна», у ході якого відбулося обговорення законопроєкту «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення ефективності управління державним майном, вдосконалення механізму реалізації арештованого майна та наближення правових стандартів в Україні до європейських стандартів» (реєстр. №11139), з опрацювання якого Комітет визначено головним.

«Разом з представниками Міністерства юстиції України, Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, OpenMarket - СЕТАМ, АТ Prozorro.Продажі, державними та приватними виконавцями обговорили законопроєкт реєстр. №11139, - розповідає Олексій Мовчан.

Цей проект Закону України має на меті скасувати мораторій на продаж майна державних підприємств, оновити фінансове становище компаній з державною часткою, покращити інвестиційний клімат в країні. Крім іншого, він пропонує скасування мораторію на примусову реалізацію майна підприємств, де більше 25% належить державі. І це потрібно саме зараз – під час воєнного стану.

Адже скасування мораторію є потужним кроком для забезпечення фінансової стабільності, покращення інвестиційного клімату, стимулювання економічного розвитку та є логічним продовженням плану заходів, передбачених Ukraine Facility.

Також під час заходу обговорили: результати опитування щодо ефективності реалізації арештованого майна приватними виконавцями; переваги та недоліки проведення реалізації арештованого майна на ДП «СЕТАМ» і АТ «Прозорро.Продажі»; вдосконалення механізму реалізації арештованого майна та наближення правових стандартів в Україні до європейських стандартів та можливі наслідки оскарження електронних аукціонів.

Цей проект Закону України – новий крок до європейських стандартів бізнесу! Він має на меті скасувати мораторій на продаж майна державних підприємств, оновити фінансове становище компаній з державною часткою, покращити інвестиційний клімат в країні.»

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь