Викрито учасників злочинного угруповання, причетних до незаконної діяльності з фінансування «ЛНР»


Березень 13
18:17 2023

За процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури здійснюється розслідування у кримінальному провадженні за фактами фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України (ч. 4 ст. 110-2 КК України).

В ході розслідування встановлено групу осіб, причетних до незаконної діяльності, пов’язаної з фінансуванням «ЛНР», а також ведення бізнесу на тимчасово окупованій території Луганщини.

Так званий «депутат народної ради ЛНР ІІІ скликання» є засновником ТОВ у м. Брянка Луганської області. Він створив та очолив організовану групу, до складу якої на добровільній основі увійшли службові особи ТОВ.

Діяльність підприємства пов’язана з виготовленням та ремонтом гірничої продукції, яка у подальшому реалізується на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей суб’єктам господарювання, зареєстрованим на території РФ.

З 2015 року по теперішній час підприємство функціонує на тимчасово окупованій території Луганщини.

Задокументовано, що з червня 2019 по січень 2020 року підприємство перерахувало до так званого «бюджету ЛНР» більше 1 мільйону гривень.

Наразі фігурантам кримінального провадження повідомлено про підозру.

Досудове розслідування здійснюють слідчі 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь