Вижницька громада отримала від Програми USAID DOBRE електрогідравлічну автовишку


Грудень 20
12:45 2022

Вижницька громада, незважаючи на труднощі воєнного часу, не зупиняється у своєму розвитку. Вона також увійшла в число тих громад, з якими продовжено співпрацю на найближчих три роки з Програмою USAID DOBRE.

Згідно з проведеним у травні 2021 року опитуванням, в якому взяли участь 400 респондентів, щодо якості комунальних послуг у Вижницькій громаді, лише 21% мешканців були задоволені послугою освітлення, натомість 72% вважали її пріоритетною.

Відтак в рамках Програми USAID DOBRE у Вижницькій громаді був розроблений План покращення послуги вуличного освітлення. Він містить орієнтовно 24 заходи на найближчі 5 років: як «тверді» проєкти (оновлення техніки), так і «м’які» – проведення інформаційної роботи з населенням, отримання зворотного зв’язку щодо якості послуги.

План покращення послуги вуличного освітлення був розроблений згідно з методологією Програми USAID DOBRE за участі представників виконкому, старост, комунального підприємства, депутатів та громадськості, а також із залученням експертів. Першочергово громада потребувала придбання автовишки, адже до цього мережу обслуговувала вишка на шасі Газон, 1991 року виробництва. Тому в рамках Програми USAID DOBRE вдалося закупити та поставити в громаду нову електрогідравлічну автовишку висотою 13,7 м на шасі IVECO Daily.

«Програма USAID DOBRE вже протягом 6 років підтримує проєкти, які є найбільш пріоритетними для громад. Ми почули потребу у придбанні автовишки, побачили перспективи її використання та впевнені, що ця техніка забезпечить сталий розвиток послуги освітлення у Вижницькій громаді», – каже Максим Бурдавіцин, виконуючий обов’язки заступника керівника Програми USAID DOBRE.

«Нова машина – мобільна і швидка, відтепер ми зможемо вчасно реагувати на аварійні випадки у Вижницькій громаді, особливо у важкодоступних селах», – розповідає голова громади Олексій Чепіль.

Раніше у Вижницькій громаді за рахунок місцевого бюджету була встановлена система автоматичного управління вуличним освітленням – це 29 станцій на лініях у 6 селах та місті. На великому екрані видно всю мережу освітлення в громаді, наявність або відсутність потужності, світла, можна ввімкнути або вимкнути освітлення та дистанційно отримати показники лічильників. Попереду – планове проведення реконструкції застарілих мереж освітлення.

«Оскільки нова автовишка споживатиме менше пального та не потребує значних витрат на ремонт, ми плануємо розробити новий доступний тариф на її використання, щоби такого виду послугами могли скористатися приватні садиби та місцевий бізнес», - сказала директор КУП «Комунальник» Людмила Овадюк.

Побачити нову автовишку в роботі місцеві зможуть вже найближчим часом під час прикрашання міської новорічної ялинки.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Відбулася онлайн зустріч з французькою Асоціаціжю фахівців з водопостачання та водовідведення

Прочитайте повну статтю

Укрзалізниця призначає додатковий регіональний поїзд Одеса – Кароліно-Бугаз із 28 червня

Прочитайте повну статтю

До Дня Конституції України запускаємо ретроподорож на справжньому паровозі!

Прочитайте повну статтю

Для військових Національної гвардії підготували третій правовий посібник

Прочитайте повну статтю

АРМА продовжить відбір управителя активів IDS Ukraine через новий конкурс

Прочитайте повну статтю

Сергій Нагорняк: Кошти, залучені під час конференції у Гданську, будуть витрачені на відновленн...

Прочитайте повну статтю

Руслан Стефанчук обговорив із ОБСЄ безпекову ситуацію в Україні та притягнення росії до відпові...

Прочитайте повну статтю

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь