Харківські поліцейські піклуються про мешканців постраждалих від обстрілів районів
Поліцейські доставляють гуманітарну допомогу мешканцям багатостраждального мікрорайону Харкова - Північної Салтівки, який найбільше постраждав від ворожих бомбардувань з самого початку війни.
Поліцейські Харківщини з першого дня вторгнення російських окупантів робили все можливе, аби підтримати харків’ян та надати їм посильну допомогу. Особливо дісталося околицям міста і району Північна Салтівка. Там склалася справжня гуманітарна катастрофа. Люди без будь-яких комунікацій, світла, води, засобів для існування намагалися з усих сил боротися за своє життя. Працівники поліції за підтримки волонтерських організацій не один раз відвідували багатостраждальний район, щоб підтримати його жителів і домогти з продуктами харчування.
Сьогодні помічник начальника обласного главку поліції В’ячеслав Марков разом з колегами знову приїхали до одного з найбільш зруйнованих районів міста. Вони привезли людям близько 200 кілограмів продуктових наборів, свічки, ліхтарики та інші важливі й необхідні речі, про які просили люди. Правоохоронці пообіцяли харків’янам, що не залишать їх сам-на-сам у складній ситуації і надалі робитимуть усе можливе, щоб захистити їх від страшних наслідків війни.
Відділ комунікації поліції Харківської області
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hk/news/2022/05_MAY/18_Gum/1.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hk/news/2022/05_MAY/18_Gum/2.jpeg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/hk/news/2022/05_MAY/18_Gum/3.jpeg)