Хвилина мовчання Олегу Сироватку
![](https://dpsu.gov.ua/upload/news/thumb_news_20240211_085259_1707634379.jpg)
Днями у Луцьку провели в останню дорогу загиблого прикордонника Олега Сроватка.
У Свято-Троїцькому кафедральному соборі відбулося прощання з військовослужбовцем Волинського прикордонного загону Олегом Сироватком.
Олег приєднався до лав Держприкордонслужби по мобілізації в перший день повномасштабного вторгнення. Понад півтора року виконував завдання з охорони та оборони кордону з білоруссю, а нещодавно разом з прикордонним підрозділом відправився на передову.
28 січня під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності України в районі Авдіївки Донецької області прикордонник загинув.
Попрощатися із захисником прийшли побратими, рідні, друзі та чимало жителів Луцька. Близькі згадують Олега доброю і чесною людиною, надійним товаришем.
«Ми прослужили з ним майже два роки. Олег був товариським та самовідданим. Казав, що якщо помирати, то тільки за Україну», – не стримуючи сліз каже про побратима прикордонник Василь.
Поховали Олега у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.
Глибокі співчуття рідним та близьким.
Вічна пам’ять Герою!