З метою безпечного та повноцінного харчування школярів у 2022 році Держпродспоживслужбою розглянуто майже 16 тис. сезонних меню


Березень 20
18:12 2023

Під час дії воєнного часу в закладах освіти відповідно до їх відкриття, фахівцями Держпродспоживслужби здійснювався контроль за дотриманням санітарного законодавства під час організації навчально-виховного процесу, а також безпечного та повноцінного харчування школярів.

З метою забезпечення харчування дітей в закладах освіти у 2022 році спеціалістами територіальних органів Держпродспоживслужби опрацьовано близько 16 тис. перспективних чотиритижневих меню для закладів освіти, із них 89 % погоджено.

Відповідно до отриманих заяв керівників закладів освіти опрацьовувалося і погоджувалося чотиритижневе сезонне меню та надавалася необхідна консультативна допомога щодо його доопрацювання.

Фахівцями Держпродспоживслужби в закладах загальної середньої освіти також розглянуто та проаналізовано майже 4 тис. (у 2021 році - 11,3 тис.) щоденних меню-розкладів, із них у кожному п’ятому     (20 %) виявлено відхилення щодо виконання норм натурального (здорового) харчування.

Переважна більшість порушень стосувалася складанню меню-розкладів без врахування технологічної документації на страви та вироби (не співпадав теоретичний та фактичний об’єм страв), меню-розклад не відповідав погодженому примірному чотиритижневому сезонному меню, не проводився щомісячний аналіз виконання норм харчування тощо. За результатами розгляду керівниками закладів надавалися рекомендації щодо усунення порушень.

При перевірці у 1650 закладах загальної середньої освіти асортименту харчових продуктів, які заборонено реалізовувати у шкільних буфетах та у торговельних апаратах, порушення склало у майже 5 % закладів загальної середньої освіти.

З метою навчання працівників та керівників закладів освіти активно проводились онлайн-семінари щодо створення належних умов навчання, організації харчування та додержання санітарно-протиепідемічних правил і норм шкіл та розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у сучасній українській школі.

Окрім того, для підвищення санітарно-освітніх знань, у тому числі стосовно запобігання та зниження рівня харчових отруєнь серед дітей було проведено 1201 лекцію, 37785 бесід, підготовлено 978 статей для преси, 104 виступи на радіо та 72 - на телебаченні.

Спільно з місцевими органами виконавчої влади та місцевого самоврядування з метою збереження здоров'я та формування здорового способу життя серед дітей проведено 1780 нарад, 484 семінари та 65 колегій.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю

Назавжди в строю: на Донеччині попрощалися із загиблим поліцейським Дмитром Петренком

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині проведено постакредитаційний моніторинг шести освітньо-професійних програм у сф...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь