За минулий рік продано вуглеводневі ділянки надр на понад 1,3 мільярди гривень 


Березень 14
18:39 2023

Про основні вектори роботи Служби розповів Роман Опімах під час галузевого форуму  

14 березня 2023 року в місті Полтаві відбувся IX Міжнародний галузевий форум «Енергетична безпека – головний пріоритет розвитку нафтогазової галузі України». Зустріч організували команда Інженірінговий Центр Полтава та Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» з метою обговорити вирішення нагальних питань у нафтогазовому секторі України для спільного пошуку шляхів виходу з кризи та нових можливостей розвитку галузі, а також налагодити тісну співпрацю.

Участь у Форумі взяв Голова Державної служби геології та надр України.

Під час виступу Роман Опімах розповів про діяльність Держгеонадр в умовах війни, значення галузей надрокористування для економіки України, підготовку Служби до роботи згідно з нормами оновленого Кодексу України про надра, про основні результати 2022 року й окреслив нові завдання та пріоритети на поточний рік.

«Держгеонадра залучають інвестиції у вітчизняну економіку, постійно створюють пропозиції нових об’єктів для аукціонів. У 2022 році на електронних торгах продали спеціальні дозволи на користування надрами з покладами газу природного та конденсату на суму понад 1 мільярд 322 мільйони гривень, – зазначив очільник Служби Роман Опімах. – Дотримуватися балансу інтересів між основними учасниками галузі – народом України, надрокористувачем, потенційним інвестором – це запорука успішної співпраці, обопільної вигоди та процвітання».

Незважаючи на воєнний рік колективу Держгеонадр вдалося забезпечити стабільну роботу, реагувати на потреби економіки, готуючи нові пропозиції спеціальних дозволів та регулярно проводити аукціони, що дає надходження до держбюджету та можливість бізнесу працювати. Служба здійснює заходи для підготовки імплементації норм запроваджених Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства у сфері користування надрами» ухваленого в грудні минулого року, працює над розробкою вторинного законодавства.

За вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів і плідну співпрацю з Державною службою геології та надр України Роман Опімах нагородив Почесною грамотою Володимира Онищенка – ректора Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка». 

Нагадаємо, змінено Правила розробки нафтових і газових родовищ. Правила встановлюють основні вимоги до організації та експлуатації нафтових і газових родовищ, поширюються на діяльність усіх суб’єктів нафтогазової галузі. Регламентують відносини суб’єктів господарювання та центральних органів виконавчої влади, що виникають під час користування нафтогазоносними надрами, з метою їх комплексного і раціонального використання.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Постраждали цивільні громадяни: поліція працює на місці ранкових ударів по Харківщині

Прочитайте повну статтю

Крокуючи на риболовлю – дотримуйтесь норм вилову водних біоресурсів

Прочитайте повну статтю

Знищення ворожих укриттів – нічна робота «Вампіра» на Сіверському напрямку

Прочитайте повну статтю

Мінфін, Мінекономіки та Мінінфраструктури напрацьовують підходи щодо формування єдиного пріорит...

Прочитайте повну статтю

За матеріалами ДБР суд вчергове арештував яхту Медведчука «ROYAL ROMANCE»

Прочитайте повну статтю

Дійшли тільки до Тиси. На Закарпатті затримали 9 чоловіків призовного віку, одному викликали «ш...

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Бюджетна підтримка від Японії сягає $6,3 млрд з лютого 2022 року, із яких майж...

Прочитайте повну статтю

Схвалено рекомендації для розбудови безбар’єрної фінансової системи

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь