Забути жахи війни: діти-переселенці навідались до прикарпатських кінологів
Понад 20 дітей-переселенців, за підтримки «UNICEF» та Української освітньої платформи, навідались до кінологічного центру поліції Прикарпаття. Кінологи розповіли маленьким українцям про роботу центру. А також показали як тренують службових собак. Дітвора була в захваті.
Прикарпатські кінологи спершу показали хлопчикам та дівчаткам територію та познайомили з чотирилапими вихованцями. А далі продемонстрували їх тренування.
Службові вівчарки щодня допомагають прикарпатським правоохоронцям розкривати різні злочини. І як це відбувається теж показали юним гостям. Вівчарки демонстрували свої вміння шукати зброю, заховані речі, «затримувати» правопорушників та слухняно виконувати всі команди кінологів.
Наостанок дітвору познайомили з маленькими цуценятами, які в майбутньому стануть вірними помічниками правоохоронців.
Дітки була в захваті від дійства. А вихователі, що їх супроводжували, розповіли, - такими щасливими їх давно не бачили.
Контакт з тваринами допомагає маленьким українцям забути жахіття війни і реабілітує від пережитого, - запевняють кінологи. Тож такі заходи для діток будуть продовжуватись!
Слава Україні!
Сектор комунікації
поліції Івано-Франківщини
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/sd.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/fgtnj.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/sdfr.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/ghy.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/sdnh.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/szdnb.jpg)
![](https://www.npu.gov.ua/assets/sites/if/TRAVEN2022/11052022/tgyklt.jpg)