Сенсація

Запоріжжя: фітосанітарні інспектори обговорили пріоритетні напрямки роботи у сфері фітосанітарної безпеки


Лютий 13
12:12 2024

Виконуючий обов'язки начальника Головного управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області Віктор Шиб провів робочу нараду зі спеціалістами управління фітосанітарної безпеки щодо здійснення фітосанітарних процедур в умовах воєнного стану.

Зокрема, фітосанітарні інспектори обговорили актуальні питання, які виникають під час здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 398 від 01.04.2022 «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану» (з урахуванням внесених змін постановою КМУ від 9 січня 2024 р. № 22). Були розглянуті практичні питання відбору зразків під час перевірки імпортних вантажів, здійснення фітосанітарного контролю за кордоном та інші.

Також акцентувалася увага на проведенні моніторингу, маршрутних обстежень та підготовці до весняних розкопок на території області. Було наголошено на взаємодії з суб’єктами господарювання з метою визначення територій та об’єктів регулювання відповідно до яких буде проводитись фітосанітарний моніторинг (маршрутні обстеження, розкопки) у 2024 році.

Окремо учасники наради зупинилися на проведенні навчання з безпечного поводження з пестицидами осіб, діяльність яких пов’язана з транспортуванням, зберіганням, застосуванням, торгівлею пестицидами, у тому числі з організацією робіт із зберігання та/або застосування пестицидів або проведенням робіт з їх транспортування, зберігання, застосування, а також з торгівлею пестицидами та паспортизації складів пестицидів.

Фітосанітарні інспектори також детально обговорили вимоги постанови Кабінету Міністрів України № 53 від 19.01.2024, якою затверджено новий Порядок проведення перевірки документів та інформації, зазначеної у документах, що супроводжують вантаж із насінням і садивним матеріалом, дослідними та офіційними зразками насіння і садивного матеріалу, державним фітосанітарним інспектором під час здійснення фітосанітарного контролю.

Віктор Шиб окреслив основні пріоритети на поточний рік у сфері фітосанітарної безпеки та надав відповідні доручення.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Залякував місцевих мешканців та мародерив: поліцейські повідомили про підозру черговому колабор...

Прочитайте повну статтю

«Сталевий кордон»: ГВАРДІЯ НАСТУПУ. Як все починалося

Прочитайте повну статтю

У Києві відкрилась виставка «10 років агресії – 10 років спротиву»

Прочитайте повну статтю

Аналіз національного ринку першопродажів аквакультурної риби: що і скільки?

Прочитайте повну статтю

ВРП внесе Президентові України подання про призначення двох суддів до місцевих судів Донецької...

Прочитайте повну статтю

СБУ затримала поплічника рашистів, який ремонтував російські танки під час боїв за Харків

Прочитайте повну статтю

У Козівському секторі УДМС у Тернопільській області побували гості

Прочитайте повну статтю

На Миколаївщині ДБР затримало керівника Укртрансбезпеки на мільйонних поборах з перевізників

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь