Сенсація

Запрошуємо ЗМІ на засідання журі XII Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2023»


Березень 28
18:00 2023

Оцінювання дитячих робіт відбудеться у п’ятницю 31 березня з 11.00 до 12.00.

Локація: м. Київ, ст. метро Дарниця, вул. Будівельників,37, у приміщенні школи №148 ім. Івана Багряного (2-й поверх, спортивна зала).

З питань акредитації звертайтесь за тел.050 3554564, mail@ohoronapraci.kiev.ua.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» організовано Державною службою України з питань праці спільно з журналом «Охорона праці» і проводиться вже 12 років.

Відбір дитячих робіт проводиться у трьох вікових групах у два етапи. Кращі малюнки обирають на регіональному рівні, потім переможці з областей беруть участь у фінальному відборі. Юні художники – чиї роботи посіли 1,2 та 3 місця – урочисто нагороджуються цінними подарунками до Всесвітнього дня охорони праці, який відзначають 28 квітня.

Проведенню XІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей-2023» не завадила війна росії проти України. Конкурс було успішно завершено в усіх областях, дитячі малюнки надходили також із-за кордону та з територій, тимчасово окупованих рф.

Щороку в конкурсі беруть участь десятки тисяч дітей з усіх регіонів України. Це важлива інвестиція у створення безпечних і здорових умов праці в державі. Завтра діти, які спробували свої сили у візуалізації питань безпеки і здоров’я на роботі, самі стануть працівниками та роботодавцями. Вони свідомо дотримуватимуться правил безпеки та вимагатимуть цього від оточення.

Конкурс дитячого малюнка вже став візитівкою України на міжнародній арені. Завдяки підтримці цього проекту Міжнародною організацією праці про конкурс дізнались у всьому світі: юні художники, автори робіт про безпечну працю, представляли Україну під час Всесвітнього телемарафону, організованого у 2019 році з нагоди 100-річчя створення Міжнародної організації праці. Малюнки юних художників з України нині виставляються на міжнародних виставках та залучаються до міжнародних благодійних аукціонів.

Проведенням XІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2023» ми робимо важливий внесок у Перемогу України над рашистами, підтримуємо віру школярів та їхніх батьків в щасливе майбутнє нашої держави.

Окремо надаємо інформацію про умови участі у конкурсі та вимоги до дитячих малюнків. А також альбоми з роботами переможців конкурсу минулих років.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю пальним!

Прочитайте повну статтю

Представники ДПС та Торгово-промислової палати України розглянули актуальні питання оподаткуван...

Прочитайте повну статтю

Страхування – це захист від фінансових ризиків та інвестиція у фінансову безпеку

Прочитайте повну статтю

Продовжено набір кандидатів на вакансії офіцерів Служби освітньої безпеки

Прочитайте повну статтю

ЛІЦЕЇ МВС. Івано-Франківськ

Прочитайте повну статтю

Катерина Павліченко взяла участь у презентації проєкту КМЄС з підтримки органів сектору цивільн...

Прочитайте повну статтю

Богдан Драп’ятий розповів, які зміни очікуються в роботі сервісних центрів МВС

Прочитайте повну статтю

З 1 серпня Укрзалізниця додає жіночі купе на рейсах далекого сполучення

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь