Зґвалтування жінок під час окупації Київщини - повідомлено про підозру військовослужбовцю РФ


Травень 17
13:14 2022

За процесуального керівництва Київської обласної прокуратури військовослужбовцю збройних сил РФ – радіотелефоністу гаубичного артилерійського дивізіону 30-ої окремої мотострілецької бригади 2-ї гвардійської загальновійськової армії Центрального військового округу заочно повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з цивільним населенням за попередньою змовою групою осіб (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 32 ч. 1 ст. 438 КК України).

За даними слідства, в березні 2022 року під час окупації одного із сіл Броварського району Київської області підозрюваний разом з невстановленим військовослужбовцем РФ увірвався до приватного будинку. За його наказом всіх присутніх цивільних осіб, крім однієї жінки, зачинили у підвалі. Після цього підозрюваний, погрожуючи потерпілій зброєю і фізичною розправою над нею та членами родини, змусив її повністю роздягнутися та зґвалтував. 

Через декілька днів підозрюваний разом з трьома невстановленими співслужбовцями зайшли до іншого будинку де проживала ще одна потерпіла. Погрожуючи їй застосуванням зброї та вбивством, окупанти по черзі зґвалтували жінку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління СБУ у м. Києві та Київській області.

Якщо ви впізнаєте цього російського військовослужбовця і маєте свідчення про його причетність до інших злочинів - надсилайте докази на https://warcrimes.gov.ua/ або звертайтеся до Київської обласної прокуратури: 097-053-04-65, 097-838-31-87, 050-107-66-75.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь