Звільнено від ДПА учнів початкової та базової середньої освіти у 2021/2022 навчальному році


Лютий 28
18:37 2022

Через ситуацію в Україні, яка потерпає від брутальної, відкритої та широкомасштабної агресії Російської Федерації, Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет підписав наказ, яким звільнено від проходження Державної підсумкової атестації учнів, які завершують здобуття початкової та базової загальної середньої освіти у 2021/2022 навчальному році.

"Такі дії вимушені, адже головне сьогодні – це збереження здоров’я  та життя учасників освітнього процесу в умовах воєнного стану", – зазначив Сергій Шкарлет.

Нагадаємо, заборонено примушувати педагогічних та інших працівників до написання заяв про відпустку без збереження заробітної плати.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Сьогодні з полону звільнено 160 військових, усі були в полоні ще з 2022 року, - Володимир Зелен...

Прочитайте повну статтю

Командувач НГУ відвідав підрозділи на передовій та заслухав доповіді щодо оперативної обстановк...

Прочитайте повну статтю

Серед звільнених із полону сьогодні 45 військовослужбовців системи МВС

Прочитайте повну статтю

«Спортивні Амбасадори 3.0»: підсумки програми та нові можливості для розвитку адаптивного спорт...

Прочитайте повну статтю

Форма адвокатської діяльності визначає податки, облік і модель роботи

Прочитайте повну статтю

Маніфест про ШІ у праві презентували в Європі. НААУ приєдналася

Прочитайте повну статтю

КСУ: безальтернативне тримання під вартою порушує рівність і гідність військових

Прочитайте повну статтю

У Києві завершилось засідання Ради суддів України

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь