Центр Служби 112 в Одесі: Прем’єр-міністерка України та Міністр внутрішніх справ відвідали новостворений комунікаційний центр


Березень 21
12:13 2026

Під час відрядження до Одеської області Міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко взяв участь у виїзному засіданні Кабінету Міністрів України, зустрівся із військовослужбовцями, рятувальниками та поліцейськими, разом із Прем’єр-міністеркою України Юлією Свириденко відвідав новостворений комунікаційний центр Служби 112. 

За словами Міністра внутрішніх справ України, відтепер Служба 112 - це чотири комунікаційні центри у Києві, Львові, Дніпрі та Одесі. Оператори приймають екстрені виклики з усіх регіонів та скеровують їх до відповідних служб. 

В комунікаційному центрі Служби 112 Одеси працюють 80 операторів. До цього вони пройшли навчання та стажування. Серед працівників є семеро ветеранів російсько-української війни - ті, хто отримав поранення на передовій та ті, хто повернувся з ворожого полону. В інших комунікаційних центрах працює ще 14 ветеранів.

За словами Міністра, цієї зими навантаження на операторів Служби 112 зросло у рази - вони почали приймати не лише екстрені виклики. 

МВС запустило застосунок “112 Ukraine”. Викликати екстрені служби можна без мобільного зв’язку та жестовою мовою.

Під час перебування на Одещині Міністр внутрішніх справ взяв участь у виїзному засіданні Уряду, на якому ухвалили рішення щодо підготовки регіонів у межах планів стійкості. 

Ігор Клименко під час перебування на Одещині зазначив, що органи та підрозділи МВС були цієї зими підтримкою для мільйонів українців. 

Під час перебування на Одещині Міністр внутрішніх справ України відвідав одну з пожежно-рятувальних частин, де зустрівся з гвардійцями, прикордонниками, поліцейськими та рятувальниками - відзначив їх державними та відомчими нагородами. 

Лише від початку 2026 року рятувальники Одещини здійснили 924 виїзди на гасіння пожеж, ліквідували 111 наслідків російських обстрілів. Під час аварійно-рятувальних робіт було врятовано 74 людини, зокрема 3 дитини. 

Військовослужбовці Одеського прикордонного загону активно беруть участь у складі мобільних вогневих груп та цілодобово захищають небо над Одещиною від ворожих безпілотників.

Гвардійці військових частин Південного оперативно-територіального об'єднання НГУ стоять на захисті Одещини, надійно прикривають небо, знищуючи ворожі ударні безпілотники – як за допомогою сучасних БпЛА-комплексів, так і вогнем крупнокаліберної зброї. Виконують бойові завдання на найгарячіших напрямках – на Покровському, у Запоріжжі та на Херсонщині.

Відзначені поліцейські, які несуть службу в Головному управлінні Національної поліції Одещини, постійно перебувають у ротаціях до зони бойових дій. Серед них ті, що беруть участь у штурмових діях, забезпечують аеророзвідку, знищують ворожі безпілотники. 

Також Міністр відзначив правоохоронців, які документують злочини окупантів проти цивільних та надають психологічну допомогу постраждалим на місцях обстрілів. 

Департамент комунікації МВС

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю

ЦВК долучилася до міжвідомчого відпрацювання механізмів протидії FIMI у виборчому процесі

Прочитайте повну статтю

Держаудитслужба та Європейська прокуратура (ЕРРО) окреслили формат взаємодії щодо захисту кошті...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь