Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7
Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7
23.06.2026
Укрпошта продовжує виконувати всі свої зобов'язання перед клієнтами, державою та міжнародними партнерами. Генеральний директор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський звернувся до клієнтів і партнерів компанії із заявою після рішення Національного банку України щодо його відповідності професійним вимогам.
«Шановні клієнти та партнери!
Перш за все, хочу подякувати за тисячі повідомлень підтримки! Це і є основний результат роботи нашої команди і мене особисто, бо це не можна купити або замовити.
Попри всі рішення НБУ, які ми вважаємо незаконними і вмотивованими особистими причинами помсти голови НБУ А.Г. Пишного, і які будемо оскаржувати в судовому порядку, Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7, як ми робили і до сьогодні.
Наша головна цінність — це люди
Сьогодні, як і завжди, десятки тисяч наших працівників вийшли на робочі місця, а мільйони наших клієнтів завітали до нас, щоб: відправити чи отримати посилки; здійснити необхідні платежі; забрати свої пенсії та ліки.
Так буде і далі. Я розумію, що подібні новини не додають позитиву чи стабільності, але це життя, і все, що нас не вбиває — дає сили рухатись далі.
Найкраща підтримка тих, хто стоїть на боці Укрпошти і на боці правди (бо щось я не бачив текстів на підтримку НБУ) — це: продовжувати користуватись нашими послугами; виконувати договори на постачання чи будівництво, а також на відновлення пошкоджених відділень та сортувальних центрів.
Ми будемо своєчасно інформувати всіх щодо рішень та новин. Повірте, все буде зроблено у будь-якому випадку професійно. Робота компанії – це перш за все робота команди, а не лише однієї людини, і тому все буде добре і все буде Укрпошта!» — зазначається у зверненні.
«Шановні клієнти та партнери!
Перш за все, хочу подякувати за тисячі повідомлень підтримки! Це і є основний результат роботи нашої команди і мене особисто, бо це не можна купити або замовити.
Попри всі рішення НБУ, які ми вважаємо незаконними і вмотивованими особистими причинами помсти голови НБУ А.Г. Пишного, і які будемо оскаржувати в судовому порядку, Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7, як ми робили і до сьогодні.
Наша головна цінність — це люди
Сьогодні, як і завжди, десятки тисяч наших працівників вийшли на робочі місця, а мільйони наших клієнтів завітали до нас, щоб: відправити чи отримати посилки; здійснити необхідні платежі; забрати свої пенсії та ліки.
Так буде і далі. Я розумію, що подібні новини не додають позитиву чи стабільності, але це життя, і все, що нас не вбиває — дає сили рухатись далі.
Найкраща підтримка тих, хто стоїть на боці Укрпошти і на боці правди (бо щось я не бачив текстів на підтримку НБУ) — це: продовжувати користуватись нашими послугами; виконувати договори на постачання чи будівництво, а також на відновлення пошкоджених відділень та сортувальних центрів.
Ми будемо своєчасно інформувати всіх щодо рішень та новин. Повірте, все буде зроблено у будь-якому випадку професійно. Робота компанії – це перш за все робота команди, а не лише однієї людини, і тому все буде добре і все буде Укрпошта!» — зазначається у зверненні.