У МВС відзначили День державної служби
У День державного службовця в Україні, 23 червня 2026 року, понад 200 державних службовців системи МВС отримали відзнаки Кабінету Міністрів України та Міністерства внутрішніх справ України.
День державної служби відзначається в Україні з 23 червня 2003 року. Це професійне свято тих, хто забезпечує роботу державного апарату, розробляє закони, впроваджує реформи та щодня працює на благо громадян.
23 червня 2026 року з державними службовцями системи МВС зустрілася Державний секретар Інна Ящук.
На початку заходу учасники вшанували пам’ять захисників та цивільних громадян, які загинули внаслідок російської агресії проти України.
Державний секретар МВС Інна Ящук подякувала присутнім за віддану та сумлінну роботу в інтересах громадян і держави:
Під час заходу Інна Ящук вручила почесні грамоти Кабінету Міністрів України, Подяки Прем’єр-міністра України, відзнаки та цінні подарунки Міністерства внутрішніх справ України. Також було оголошено про присвоєння чергових рангів державних службовців.
Департамент комунікації МВС