Галузевий пул кредитів, заборгованістю понад 1 млрд грн, на торгах 19 грудня: у заставі нерухомість у центрі Києва та на Дніпропетровщині


Листопад 20
15:01 2023

19 грудня у системі Прозорро.Продажі відбудеться черговий аукціон з продажу активів, об’єднаних в один пул за «галузевим підходом». До складу лоту GL19N1025257 увійшли активи трьох банків – ПАТ «Промінвестбанк», АТ «МР БАНК», АТ «МЕГАБАНК». А саме: права вимоги та майнові права за кредитними договорами, що укладені з суб’єктами господарювання та фізичними особами, а також дебіторська заборгованість. Спільною ознакою для активів є КВЕД боржника – оптова та роздрібна торгівля.

Кожен актив, включений до складу лоту, щонайменше 4 рази виставлявся на індивідуальний продаж у системі Прозорро.Продажі, а також більшість активів виставлялись на продаж у складі пулу зі зниженням до 4% від початкової ціни, але так і не були реалізовані.

При цьому у забезпечення виконання зобов’язань перед банками оформлено об’єкти житлової та комерційної нерухомості, земельні ділянки, обладнання, товари в обороті, транспорт, сільськогосподарську техніку та  фінансову поруку. Зокрема:

Детальніша інформація про активи доступна у публічному паспорті та у віртуальній кімнаті даних. Інструкція ознайомлення з активом у Віртуальній кімнаті даних – тут. Більше про роботу Віртуальної кімнати можна прочитати за посиланням.

Стартова ціна лоту – 104 млн грн (встановлена на рівні мінімальної ціни реалізації, що склалася на попередніх відкритих торгах (аукціонах), що не відбулися).

Умови участі у торгах – за посиланням.

Участь в аукціоні можуть взяти юридичні та фізичні особи, окрім російської федерації або осіб, пов'язаних з державою-агресором, позичальників та поручителів за кредитними договорами. Стежити за перебігом торгів можуть усі охочі.

Звертаємо увагу, що на продаж виставлено права вимоги за кредитами, а не заставне майно. Тому переможець аукціону отримає право вимагати від боржників повернення коштів, зокрема шляхом звернення стягнення на заставне майно, у тому числі у судовому порядку.

Кошти, отримані від продажу активів, будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами банків.

Нагадаємо, у рамках «пілотного проекту» Фонду гарантування вкладів пули кредитів суб’єктів господарювання, які перебувають на балансі банків, що ліквідуються, формуються за новим – галузевим – підходом. Відповідне рішення було прийнято виконавчою дирекцією Фонду в серпні 2023 року.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розстріляні росією: Андрій Сорока поїхав на завдання перед ротацією та не повернувся назад

Прочитайте повну статтю

Представники командування Національної гвардії відвідали бійців, які проходять лікування

Прочитайте повну статтю

Боронив східні кордони, тепер повернувся до улюбленої справи: історія прикордонника-кінолога

Прочитайте повну статтю

Топ-10 трендів у галузі аквакультури 2023 року: креветківництво

Прочитайте повну статтю

Держенергоефективності та “Schneider Electric Україна” домовилися про співпрацю задля впровадже...

Прочитайте повну статтю

Олександр Корнієнко: Нині є величезний шанс реформувати не лише законодавство та правову систем...

Прочитайте повну статтю

Тетяна Кірієнко: Співпраця з бізнес-асоціаціями завжди у фокусі уваги

Прочитайте повну статтю

Викрито озброєне злочинне угруповання рейдерів у Києві

Прочитайте повну статтю