Гвардійці Академії відвідали Центр гендерної культури


Грудень 21
10:16 2021

Попереднє

Наступне

«Нам було приємно отримати запрошення від Центру в подяку за участь у акції «16 днів проти насильства». Таким чином, ми розуміємо, що працювали не марно. Це командна робота, яку хочеться продовжувати», – прокоментував Олександр Ходзинський.

PR-менеджерка Центру Дар’я Велигодська, розповіла гвардійцям про роботу таких організацій у світі.

«У нашому Центрі, перш за все, в очі потрапляє величезна карта, на якій відмічені точки у різних країнах світу. Ці точки визначають актуальні місця із музеями жінок, гендерними центрами, відмічені також країни з високим рівнем насильства та ще багато цікавого», – зазначила Дар’я Велигодська.

Далі курсантам презентували «Жіночу кімнату», де сьогодні розміщено експозицію, яка відображає жіноче життя у минулі часи, на контрасті з життям чоловіка. У цій кімнаті гвардійці довідалися більше й про термін «скляна стеля».

«Мені дуже сподобалися інтерактиви, які пропонують у Центрі. Наприклад, там є валіза, де зібрані жіночі туфлі великих розмірів – це все для чоловіків. Справа в тому, що вони можуть спробувати ходити на підборах із важкими пакетами з магазину. Так і руйнуються стереотипи! А ще було цікаво побачити приклади реальних дискримінацій та стереотипів у суспільстві», – поділився Руслан Лисак.

У цілому, Центр займається просвітницькою діяльністю. При бажанні, можна відвідати заняття й отримати базові гендерні знання.

«У яку б кімнату ми не пішли, усюди була історія, приклади, цікаві факти, інтерактиви. Після того як ми вже вийшли з Центру гендерної культури, залишилося багато думок і міркувань. Інформація, яку отримали, змушує замислитися над низкою речей, тому ти вже не можеш залишитися байдужим», – запевнила Валерія Катріченко.

«Враження від візиту до Центру гендерної культури просто неймовірні. Кожна експозиція залишає слід глибоко в душі. Це мотивує продовжувати роботу, дотримуватися рівності прав людей, висвітлювати проблеми та знаходити шляхи до їх вирішення, а також підвищувати обізнаність людей у гендерній тематиці, – зазначила Юлія Шидловська. – Взагалі, я рекомендую відвідати Центр гендерної культури, адже він дійсно поглиблює знання та викликає позитивні емоції.

Курсантка гуманітарного факультету Валерія Катріченко

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь