Коли паспорт – необхідність


Березень 09
15:04 2023

31-річний Павло тільки-но отримав свій перший паспорт громадянина України у Драбівському секторі УДМС у Черкаській області.

Чоловік народився і проживав у столиці. В одній із київських шкіл здобув базову загальну середню освіту. А в 2019 році разом із батьком та старшим братом переїхали проживати на Драбівщину. Каже, що раніше за оформленням паспорта не звертався через складні життєві обставини.

Труднощі через відсутність головного документа – паспорта – давалися взнаки особливо у воєнний час. Влаштуватися на роботу або ж просто засвідчити особу дорослому чоловіку без документів не вдавалося. Міграційники пояснили Павлу, що отримати паспорт громадянина України вперше після досягнення 18-річного віку можливо після проведення процедури встановлення особи.

За результатами проведення процедури встановлення особи, підтвердження факту видачі свідоцтва про народження, а також перевірки факту належності особи до громадянства, 31-річний житель Драбівщини за 2 місяці отримав свою виготовлену ID-картку.

Нині Павло радить не наслідувати його, а звертатися за оформленням документів вчасно: кожен громадянин України, який досяг 14-річного віку, зобов’язаний отримати паспорт. Послугу можна отримати у будь-якому підрозділі Міграційної служби незалежно від місця проживання. За оформлення паспорта вперше адміністративний збір не справляється.

Управління ДМС у Черкаській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь