Морська охорона Держприкордонслужби отримала від США швидкісні катери


Липень 10
15:11 2024

Корабельно-катерний склад Морської охорони Державної прикордонної служби України поповнився новими сучасними катерами Metal Shark. Отримані катери обладнані сучасними системами навігації, керування, автоматичного пожежогасіння, камерами відеоспостереження. 

За словами морських прикордонників, ці катери дуже швидкісні, надзвичайно маневрені, комфортні та ергономічні.

Катери були передані прикордонному відомству від Уряду США у рамках реалізації спільного проєкту із Відділом оборонного співробітництва ODC та за активної підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів EXBS.

Така співпраця з міжнародними партнерами є практичними кроками у забезпеченні оновлення та модернізації корабельно-катерного складу Морської охорони Державної прикордонної служби України.

Нагадаємо, що минулого року військовослужбовці з числа корабельно-катерного складу загонів Морської охорони пройшли навчання з управління та експлуатації малих патрульних катерів. Практичні тренінги відбувалися в США, безпосередньо на базі суднобудівної компанії «Metal Shark», яка спеціалізується на виготовленні катерів з алюмінієвими корпусами.

Американські катери вже стали надійними залізними побратимами моряків-прикордонників на морській та річковій ділянках і залучені в охороні та обороні державного кордону України, висвітленні надводної обстановки тощо. Зокрема, дані катери залучаються до забезпечення безпекової складової морського коридору у Чорному морі.

Державна прикордонна служба України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь