МВС визначило пріоритети антикорупційної стратегії


Березень 13
21:16 2023

Кабінет Міністрів України затвердив Державну антикорупційну програму на 2023-2025 роки спрямовану на реалізацію Антикорупційної стратегії 2021-2025 років регламентованої Законом України. 

МВС активно долучалося до процесу підготовки проєкту зазначеної програми. Зокрема було висловлено  ряд пропозицій і зауважень, які Національним агентством з питань запобігання корупції враховано в повному обсязі.  

Уже 28 лютого поточного року Міністр внутрішніх справ Ігор Клименко затвердив Антикорупційну програму МВС на 2023-2025 роки у якій основними напрямами визначені:

1.     забезпечення системного підходу в частині запобігання і протидії корупції шляхом вдосконалення законодавства і нормативно-правових актів у відповідність до вимог часу;

2.     удосконалення процесу надання сервісних послуг;

3.     запобігання корупції у сфері публічних закупівель, посилення ефективності управління фінансовими та матеріальними ресурсами, розвиток системи внутрішнього аудиту;

4.     кадровий менеджмент. Здійснення заходів із дотримання вимог фінансового контролю, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;

5.     співпраця з громадськими і міжнародними організаціями щодо здійснення антикорупційних заходів. 

Ведеться активна робота із розробки галузевих антикорупційних програм всіма органами системи МВС, і забезпечення реалізації державної політики у цій сфері.

Міністр Ігор Клименко довірив питання здійснення заходів із запобігання і протидії корупції, контроль за їх реалізацією – заступнику Міністра Богдану Драп’ятому. 

«Оцінка ефективності нашої роботи значною мірою залежатиме від якості реалізації Державної антикорупційної програми, і як результат позначатиметься на рівні довірі громадян до системи органів МВС. Позиція Президента, Прем’єр-міністра і Міністра внутрішніх справ дуже чітка, послідовна та зрозуміла – виробити системний механізм запобігання й протидії корупції. Насамперед шляхом цифровізації державних послуг, вироблення чітких правових рамок регулювання взаємодії представника влади з громадянином. Невідворотність покарання за корупційні діяння, і проведення системного аналізу на предмет своєчасного виявлення і усунення корупційних ризиків», — зазначив заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп’ятий. 

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Державна архівна служба України презентує унікальний документ Національного архівного фонду: Гр...

Прочитайте повну статтю

У Замлинні на Волині відбулися майстерні польсько-українського примирення

Прочитайте повну статтю

День рибалки 2024: рибогосподарники отримали вітання з нагоди професійного свята

Прочитайте повну статтю

Підсумки тижня: команда ФДМУ провела успішних аукціонів на 33,21 млн гривень

Прочитайте повну статтю

Велика приватизація: Уряд затвердив стартові ціни та умови продажу готелю «Україна» та «Об`єдна...

Прочитайте повну статтю

Керівник психологічної служби МВС розповів у інтерв'ю, як дбають про ментальне здоров'я гвардій...

Прочитайте повну статтю

В Україні стартувало впровадження електронних протоколів для документування правопорушень у сфе...

Прочитайте повну статтю

Електронні консультації з громадськістю

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь