На Житомирщині фахівці ДСНС та лісівники відпрацьовують питання організації заходів з протидії пожежам у природних екосистемах
Задля підвищення ефективності запобігання виникненню пожеж у природних екосистемах, а також оперативного реагування на них, на Житомирщині розпочала роботу міжвідомча робоча група за участю представників ДСНС України та Державного агентства лісових ресурсів України.
Надаючи практичну та методичну допомогу в організації заходів з протидії пожежам у природних екосистемах, фахівці упродовж тижня відпрацьовуватимуть питання міжвідомчої взаємодії та готовності органів влади, підприємств, установ і організацій до запобігання та ліквідації пожеж у природних екосистемах.
Наразі представники ознайомлюються з матеріально-технічним забезпеченням лісових пожежних станцій, роботою системи моніторингу та раннього виявлення пожеж, станом джерел водопостачання та виконання протипожежних заходів.
![](https://www.dsns.gov.ua/upload/2/7/0/4/6/2/WYALNK5okOkYqoiEB6pAHHHlBrsV1sppYBCWPdM1.jpg)
![](https://www.dsns.gov.ua/upload/2/7/0/4/6/4/O8Ow5YVRbQlXTzbRhCmFc0JrXk82CYstZk5mm5u1.jpg)
![](https://www.dsns.gov.ua/upload/2/7/0/4/6/7/L2sWvutQhfnGPRCsbmtDsEveGJA0Qyg4tXSBAwpd.jpg)