Німецький Вюрцбург став містом-побратимом Львова


Лютий 23
18:44 2023

Німецьке місто Вюрцбург офіційно стало містом-побратимом Львова. Сьогодні мер Львова Андрій Садовий та мер Вюрцбурга Крістіан Шухардт підписали угоду про співпрацю. Німецьке місто Вюрцбург стало 19 офіційним містом-партнером Львова.

Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

«Для мене велика честь, що разом з нами є наш товариш Крістіан, який не побоявся бути сьогодні у Львові. Наша перемога можлива завдяки співпраці з партнерами. Сьогодні маємо честь укласти партнерство між нашими двома містами. Унікальність цього моменту є в тому, що не маючи жодного партнерства, наші колеги помагали нам достатньо багато. Ми отримали підтримку у розбудові екосистеми НЕЗЛАМНІ (UNBROKEN), і це все базувалося на довірі. Тільки сильні і мужні люди в цей час є тут, з нами, в Україні», - сказав мер Львова Андрій Садовий.

«Ми підписуємо цю угоду в ім’я миру. Тому що ми з паном мером, ви і наші мешканці два роки тому навіть не могли уявити, що будемо жити в часи такої страшної війни. Зараз йдеться про те, щоб спільно перемогти у цій війні за допомогою всіх засобів, які для цього є необхідні, і з тією підтримкою, яку можуть надати партнерські європейські країни. Коли ми з паном Андрієм говорили про те позитивне, що можна винести з цього конфлікту, то це те, що потім можна буде спільно використовувати у післявоєнній Європі. На територіальному рівні, на рівні громад ми є конкретними людьми для того, щоб шукати ту співпрацю в різних галузях – культури, медіа, в економічному розвитку. І ми за останні два дні багато говорили про такі проєкти, і підписуємо цю угоду задля блага людей у Львові і Вюрцбурзі», - зазначив мер Вюрцбурга Крістіан Шухардт.

У Львівській міській раді повідомили, що з початку повномасштабного вторгнення, Вюрцбург долучився до допомоги Львову, надавши кошти, загальною сумою 210 000 євро. Із них близько 50 000 євро було передано Львівській академії мистецтв для ремонту гуртожитків, близько 30 000 євро використано для облаштування прихистку для вимушено переміщених українців. Найбільшу частину коштів використають для підготовки проектно-кошторисної документації та експертизи для створення центру реабілітації НЕЗЛАМНІ на базі поліклініки на вул. Мазепи, 25. Приблизно 10 000 євро передано для Першого ТМО Львова для закупівлі медичного обладнання для реабілітаційного центру.

До слова, Львів має 19 міст-партнерів у різних країнах світу. Це Баня-Лука, Будапешт, Вільнюс, Вінніпег, Вроцлав, Краків, Кутаїсі, Лодзь, Люблін, Перемишль, Пловдів, Рішон Ле-Ціон, Рочдейл, Ряшів, Тбілісі, Фрайбург, Ченду, Канни та Вюрцбург.

Фото: Роман Балук

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь