Олексій Чернишов: Цьогоріч один із пріоритетів держави — розвиток інфраструктури у громадах


Січень 11
17:02 2022

У 2022 році громади отримають близько 132 мільярдів гривень, які будуть спрямовані на розвиток соціальної, комунальної та дорожньої інфраструктури. Водночас обʼєм Державного фонду регіонального розвитку складе понад п’ять мільярдів гривень. Ці кошти передбачені Законом України «Про державний бюджет на 2022 рік». Про це сказав Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов.

«У 2022 році майже 132 млрд гривень буде спрямовано на розвиток інфраструктури у громадах та регіональні проєкти. Цьогоріч держава забезпечила громади достатнім ресурсом для більш ефективного розвитку економіки на місцях. Майже дев’ять мільярдів гривень — на реалізацію інфраструктурних проєктів та розвиток об’єктів соціально-культурної сфери. А на будівництво і ремонт доріг місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності передбачено понад 24 мільярди гривень. Тож це предметний заклик до органів місцевого самоврядування розробляти сміливі та інноваційні проєкти, які допоможуть збільшити місцевий бюджет, створити нові робочі місця та розкрити економічний потенціал», — підкреслив Міністр Олексій Чернишов.

Зазначимо, згідно з ухваленим Держбюджетом-2022, державна фінансова підтримка буде розподілена наступним чином:

Регіональний розвиток — 27,5 млрд грн;

Розвиток сільських територій — 7,1 млрд грн (у тому числі на  підтримку сільгоспвиробників — 4,4 млрд грн);

Розвиток у сфері охорони здоров’я — 5,4 млрд грн;

Розвиток у сфері освіти — 6,8 млрд грн;

Розвиток дорожньої інфраструктури  — 66,8 млрд грн (у тому числі на дороги загального користування місцевого значення, а також на вулиці і дороги комунальної власності — 24,6 млрд грн.);

Розвиток транспортної інфраструктури  — 2,5 млрд грн;

Розвиток інфраструктури (соціальне забезпечення, будівництво житла) — 9,6 млрд грн;

Розвиток у сфері культури — 1,9 млрд грн;

Розвиток спортивної інфраструктури — 0,9 млрд грн;

Інші напрями розвитку територій (у тому числі ЦНАПи) — 3,3 млрд грн.

Нагадаємо, раніше Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов у своїй колонці онлайн виданню «Лівий Берег» зазначив, що у 2021 році реформа містобудування вийшла на фінішну пряму. Було ліквідовано Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ). Водночас було активізовано процес розбудови мережі індустріальних парків у державі. А також почали розв’язувати багаторічні проблемні питання у сфері ЖКГ, зокрема, щодо реструктуризації заборгованості ТКЕ та ВКГ перед НАК “Нафтогаз”.

Запис Олексій Чернишов: Цьогоріч один із пріоритетів держави — розвиток інфраструктури у громадах вперше з'явився Мінрегіон.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь