Південна Корея передала українським рятувальникам 100 сучасних пікапів


Березень 11
12:12 2023

Україна продовжує розширювати коло союзників і партнерів, які готові надавати допомогу нашим силовикам у складний час відбиття повномасштабної збройної агресії з боку росії.

Так, днями ДСНС отримала 100 сучасних пікапів «Санг-Йонг» від Корейського Агентства міжнародного співробітництва. Церемонія передачі відбулася за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Республіки Корея в Україні пана Кім Хьонг Те, очільника ДСНС України Сергія Крука, народного депутата Дмитра Припутня та заступника міністра внутрішніх справ України Богдана Драп'ятого.

«Автомобілі пройшли довгий тримісячний шлях спочатку морем від порту міста Інчон, а потім були доставлені наземним транспортом до України. Це черговий етап міжнародної допомоги від наших південнокорейських партнерів», - зазначив Дмитро Припутень, який є співголовою депутатської групи з міжпарламентських зв’язків із Республікою Корея.

Повідомляється, що передані машини будуть розподілені між піротехнічними підрозділами, гірськими рятувальними підрозділами та Оперативно-координаційними центрами ДСНС.

З початком повномасштабної війни в Україні обсяги завдань наших рятувальників зросли в рази, тому потрібно постійно посилювати спроможності підрозділів.

«Впевнений, що завдяки консолідації зусиль та об’єднаній підтримці з боку світової спільноти ми переможемо у цій війні та відбудуємо нашу державу», - підкреслив Сергій Крук.

Він додав, що наразі ДСНС відчуває гостру потребу в техніці й обладнанні, зокрема в модулях життєзабезпечення, спеціальній, пожежно-рятувальній та інженерній техніці, спецзасобах захисту, засобах для розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів тощо.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного російського вторгнення Корейська Республіка вже передала рятувальникам понад чотири тисячі радіостанцій як гуманітарну допомогу.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Друзі: версія улюбленого серіалу від прикордонників

Прочитайте повну статтю

Галина Михайлюк: У реаліях воєнного часу створення безпечного середовища у закладах освіти є од...

Прочитайте повну статтю

«Ветерани – майбутнє» – у столиці України відбувся форум, присвячений розвитку спортивної реабі...

Прочитайте повну статтю

Цього тижня на продаж виставлено активи банків, що ліквідуються, на 543 млн грн

Прочитайте повну статтю

Оголошення про продаж рухомого майна

Прочитайте повну статтю

Парламентська делегація Молдови відвідала Україну на запрошення Комітету з питань інтеграції Ук...

Прочитайте повну статтю

Олена Шуляк: Україні потрібні спроможні, заможні та інклюзивні громади

Прочитайте повну статтю

МВС України підтримало спортивні змагання «Київ Незламний» для військовослужбовців та ветеранів

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь