Про формування резерву риби довготривалого зберігання
В рамках переведення галузі рибного господарства на функціонування в умовах воєнного стану та формування резерву риби довготривалого зберігання Головою Держрибагентства надані доручення профільним координаційним штабам Держрибагентства під час оперативної наради з керівним складом апарату Агентства та територіальних органів.
Координаційному штабу з переведення галузі рибного господарства України на функціонування в умовах воєнного стану доручено терміново розробити додатково до діючих заходів системні кроки для посилення формування резерву риби та рибної продукції. Зокрема довготривалого зберігання, а саме мороженої риби та консерв з метою безперебійного забезпечення ЗСУ, інших збройних формувань та населення.
Також головою Держрибагентства закцентовано увагу Координаційного штабу з виконання територіальними органами Держрибагентства правоохоронних функцій та їх взаємодії з військовим командуванням, військовими адміністраціями та іншими органами державної влади в умовах воєнного стану на необхідності посилення контролю за дотриманням вимог законодавства, зокрема проведенні рейдів, у межах наданих повноважень, обов'язково враховуючи особливості регіонів та безпечність проведення таких рейдів.
«Враховуючи, що у регіонах, де відсутні активні бойові дії, почастішали випадки браконьєрської діяльності, яка вочевидь може розцінюватися як мародерська вважаємо, що проведення рейдів, де це можливо, є необхідним превентивним заходом у боротьбі з незаконним рибальством. Зараз ми всі маємо переслідувати одну спільну мету – здолати ворога у нашій країні. Особистій наживі браконьєрів зараз не місце і не час. Всі наші зусилля спрямовані на захист України», - зазначив Артем Ріпенко.
Разом до перемоги!
Все буде Україна!