Прості іменні акції АТ «Фондова біржа ПФТС» та ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» – виставлено на перші аукціони


Листопад 20
12:18 2023

12 грудня на АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» відбудуться перші відкриті торги з продажу цінних паперів, що перебувають на балансі банків, які ліквідуються Фондом гарантування вкладів. На торги виставлено шість лотів: 5 лотів – з продажу акцій АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС», 1 лот – з продажу акцій ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій». Обидва емітенти є діючими компаніями, чиї акції допущені до торгів на фондовій біржі.

Лот 1: 56 акцій простих іменних АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» (ISIN UA4000050843), що перебувають на балансі АТ АКБ «АРКАДА». Стартова ціна лоту – 56 000 грн. Публічний паспорт активу – за посиланням.Лот 2: 60 акцій простих іменних АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» (ISIN UA4000050843), що перебувають на балансі АТ «МЕГАБАНК». Стартова ціна лоту - 60 000 грн. Публічний паспорт активу – за посиланням.Лот 3. 60 акцій простих іменних АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» (ISIN UA4000050843), що перебувають на балансі АТ «МР БАНК». Стартова піна лоту - 60 000 грн. Публічний паспорт активу – за посиланням.Лот 4. 60 акцій простих іменних АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» (ISIN UA4000050843), перебувають на балансі ПАТ «ПРОМІНВЕСТБАНК». Стартова ціна лоту - 60 000 грн. Публічний паспорт активу – за посиланням.Лот 5. 55 акцій простих іменних АТ «ФОНДОВА БІРЖА ПФТС» (ISIN UA4000050843), що перебувають на балансі АТ «АЙБОКС БАНК». Стартова ціна лоту - 62 142,85 грн. Публічний паспорт активу – за посиланням.

І ще одним окремим лотом (Лот 6) на продаж виставлено 50 акцій простих іменних ПРАТ «Перше всеукраїнське бюро кредитних історій» (ISIN UA4000044853), що перебувають на балансі АТ «МР БАНК». Стартова ціна лоту - 50 000 грн. Публічний паспорт активу - за посиланням.

Цінні папери (акції прості іменні) виставляються на продаж на відкриті аукціони, які проводитимуться за гібридною голландською моделлю, що передбачає автоматичне покрокове зниження початкової (стартової) ціни лоту, етапу подання закритих цінових пропозицій та фінальної цінової пропозиції.

Кінцевий термін подання замовлення на придбання цінних паперів на відкритих торгах - 15:00 11 грудня.

Детальніша інформація про умови участі в аукціонах, розмір та реквізити для сплати гарантійного внеску - за посиланнями тут і тут.

Продаж активів відбувається у рамках ліквідації банків. Кошти, отримані від аукціонів, будуть спрямовані на розрахунок із кредиторами банків.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Викрали майна на 2 млн грн, яке призначалося військовим та мешканцям деокупованих територій: зл...

Прочитайте повну статтю

Бавовняні футболки та теплий одяг: працівники сервісних центрів МВС передали допомогу військово...

Прочитайте повну статтю

Історія сталевої міці

Прочитайте повну статтю

Сергій Марченко: Впровадження належних реформ є основою для розвитку співпраці з міжнародними п...

Прочитайте повну статтю

Національний банк захищатиме в суді правомірність рішень про відкликання банківської ліцензії т...

Прочитайте повну статтю

Перший віцеспікер Олександр Корнієнко взяв участь у Діалозі високого рівня ІІ «Добре демократич...

Прочитайте повну статтю

ВАКС ухвалив рішення про часткове задоволення позову Мін’юсту до ПАТ «Авіаційний комплекс ім.С....

Прочитайте повну статтю

Окупанти обстріляли дитсадок в Херсоні та передмістя: є загиблий та поранені

Прочитайте повну статтю