«Разом ми досить непогана команда. Тато слухається…» (Відео)


Червень 16
18:20 2024

Присвячується всім батькам! 

«Батько не може стояти осторонь, коли воює його син», – переконаний прикордонник Ігор. Не зважаючи на поважний вік та проблеми зі здоров’ям чоловік пішов боронити країну пліч-о-пліч із сином.

Першим до лав Держприкордонслужби вступив Костянтин. В цивільному житті він був успішним айтішником, а з початком повномасштабного вторгнення твердо вирішив стати на захист Батьківщини. Мама таке рішення сприйняла болюче: плакала, відмовляла. Батько ж, згадує, як відчув гордість за сина. Каже, в той момент зрозумів, що виховав справжнього чоловіка гідного своєї країни.

З сучасними технологіями Костя на «ТИ», тому потрапив в підрозділ зв’язку 1 прикордонного загону. Згодом на підмогу до сина прийшов і тато. В червні 2023 Ігор Васильович отримав повістку. Тоді саме почалися перші приготування до виходу бойового загону в зону ведення активної боротьби з окупантами. Васильович каже, відчував хвилювання за сина, а щойно подумав, як добре було б служити разом – зателефонував Костя.

-        У нас саме була вакантна посада водія і я запропонував іти до мене. Вирішив, що так ми будемо в полі зору один одного та й мамі буде спокійніше. Вона насправді у нас молодець, їй найважче зараз, звісно сумує і хвилюється, але така ситуація зараз у тисяч українських сімей, тому від цього нікуди не подінешся, – додає Костянтин.

Наразі чоловіки пліч-о-пліч боронять країну на Вовчанському напрямку. Буває не бачать один одного тижнями та, іноді, мають спільні бойові завдання. Костя забезпечує зв’язок для свого підрозділу, тато – доставку сина до позиції. Під час наступу ворога на Вовчанськ разом працювали у напівзруйнованому місті. Для Васильовича – це був перший бойовий досвід. Тоді наставником для чоловіка став саме син.

-        Для мене все було нове і дике. Скрізь стояв сморід, все спалене, розбите, обірвані мережі. При в'їзді зустрічає танк з відірваною баштою, по вулицях згорілі машини. Я подібного вживу раніше не бачив, а Костя уже мав бойовий досвід, тому давав настанови. Він працював, а я нервово курив, хвилювався за нього і мовчки чекав, – каже Ігор Васильович.

Костя, жартуючи додає, що в зоні ведення активних бойових дій, він відіграється на татові за M&M's. Якось в дитинстві хлопець витратив кошти призначені для хліба на солодощі. Тоді отримав від батька чималий наганяй. Тут уже «роздає на горіхи» сам.

-        Це все жарти. Я тата дуже люблю і поважаю, але тут ситуацію контролюю я. По Вовчанську на той момент у мене вже був не перший виїзд. Я чітко розумів де я і що працювати потрібно швидко. Будь-коли міг прилетіти снаряд, я оперативно працював на вишці, побратим контролював периметр, а батька залишив в готовності біля авто. Насправді, разом ми досить непогана команда. Тато слухається, – з посмішкою додає Костянтин.

Часу на спільні розмови та посиденьки у прикордонників обмаль, але в День Батька Костянтин увагою тата не оминув. Каже, в зоні ведення активних бойових дій – головне надійний захист. Щоб тато завжди був у безпеці, син презентував йому бокові плити для бронежилета: показав, як правильно одягати, розказав увесь функціонал. Іншими словами, сміється Ігор Васильович, «знову покомандував». За жартами чоловіки додають, що мають за щастя служити пліч-о-пліч, тепер у них справжній сімейний підряд, який робить усе задля безпеки побратимів та скорішої перемоги.

                                                                                                                                                                 Державна прикордонна служба України

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Харківщина: внаслідок повторного російського удару загинули рятувальник та поліцейський

Прочитайте повну статтю

Дніпропетровщина: окупанти вчергове спрямували дрони по рятувальникам

Прочитайте повну статтю

Новий стрілецький батальйон поліції показав, як проходить військову підготовку

Прочитайте повну статтю

«Два стволи, досить непогано насипає» – бойові навчання Луганських прикордонників на зенітній у...

Прочитайте повну статтю

В госпіталі МВС відбувся NEURO REHAB SUMMIT 2024 спільно із Protez Foundation

Прочитайте повну статтю

На найвищій точці

Прочитайте повну статтю

Зусиллями прокуратури та громадськості захищено закарпатську полонину Боржава від незаконної за...

Прочитайте повну статтю

«Для МВС важливо створити системні умови інтеграції ветеранів в соціум завдяки спорту», - Леоні...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь