Сенсація

Регіональні форуми «Реформа шкільного харчування: зміни, досягнення та виклики» в Закарпатській та Івано-Франківській областях


Листопад 20
18:17 2023

15 і 16 листопада відбулися регіональні форуми, присвячені реформі шкільного харчування, ще у двох областях — Закарпатській та Івано-Франківській. Обидва заходи були організовані вже після затвердження Кабінетом Міністрів Стратегії реформи шкільного харчування, тож їхні учасники вже мали чітке розуміння планів для втілення змін на місцях.

Очільники обласних військових адміністрацій, представники громад та керівники місцевих органів управління у сфері освіти активно обговорювали майбутнє харчування дітей у закладах освіти, уже враховуючи подальші кроки в цьому напрямі. Зокрема йдеться про те, що найближчим часом громади мають розробити локальну стратегію та місцевий план реалізації змін до 2027 року.

Уже традиційно до участі у форумах долучилася команда проєктного офісу реформи та представники профільних міністерств і державних структур, дотичних до впровадження реформи шкільного харчування. 

У заході взяли участь: 

Спікери докладно розкрили кожну стратегічну ціль реформи вже з урахуванням планів, затверджених у Стратегії реформи, та надали експертні рекомендації щодо їхнього втілення.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії