Співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області долучилися до флеш-мобу у День єднання


Лютий 16
15:41 2022

16 лютого, в Україні відзначається  День єднання. У зв’язку з цим, співробітники Служби автомобільних доріг у Луганській області долучилися до флеш-мобу, мета якого – продемонструвати патріотизм, єдність та силу духу.

Акція відбулася у місті Сєвєродонецьк, поблизу відновленої дороги на Станицю Луганську.

Місце проведення акції було вибрано не випадково. Адже маршрут «Сєвєродонецьк – Станиця Луганська» став першим у Національній програмі #Велике_Будівництво. Ця дорога з’єднує вільну Україну з тимчасово окупованою територією.

«Державний прапор та Гімн України – наші символи. Сьогодні,  коли країна-агресор Росія загрожує нашому майбутньому,  як ніколи потрібні витримка, віра в Україну.

Ми працюємо, не панікуємо! Наше майбутнє в Україні, тому ми продовжуємо працювати над розбудовою інфраструктури рідної Луганщини», – зазначив виконуючий обов’язки начальника  Служби автомобільних доріг у Луганській області Олег Кравцов.

Коментуючи події нашого сьогодення, Олег Кравцов проінформував, що  всі співробітники Служби  працюють в нормальному, робочому режимі, жодних панічних настроїв, все відбувається за розкладом.

Підрядні організації чітко та в строк виконують всі планові завдання.

Невдовзі,  на Луганщині розпочнеться третій сезон Національної програми #Велике_Будівництво. Триває підготовка. Розпочинаємо відразу після настання сприятливої погоди.

У 2022 році, за кошти платників податків, ми  плануємо відремонтувати  близько 300 км доріг, щонайменше 7 мостів.

Всього за програмою «Велике Будівництво»  упродовж 2020, 2021 та 2022 років капітальний та поточний ремонт буде завершено на 650 кілометрах доріг. Це більш ніж половина автошляхів державного значення Луганщини.

«Зараз, як ніколи важливо вірити у спроможність та сили держави,   Збройних Сил України. Кожному громадянину працювати на своєму робочому місці – без паніки та зайвих емоцій.

Наше завдання послідовно дотримуватися поставлених цілей у відбудові дорожньої інфраструктури.

Не час піддаватися негативним настроям – працюємо далі!», – підкреслив Олег Кравцов.

#Велике_Будівництво єднає Україну та  зшиває її якісними дорогами. Саме тому ми працюємо і не панікуємо.

Нагадаємо, 14.02.2022 вийшов Указ Президента України Володимира Зеленського про відзначення Дня єднання 16 лютого 2022 року.

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Слідкуйте за новинами! Підписуйтесь на сторінку Служби автомобільних доріг у Луганській області у Фейсбуці.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь