Сьогодні День пам'яті жертв застосування хімічної зброї


Квітень 29
11:52 2022

Згідно з Конвенцією про заборону розробки, виробництва, накопичення, застосування хімічної зброї та про її знищення, що набула чинності 29 квітня 2006 року, міжнародна спільнота щороку цього дня вшановує всіх, хто постраждав від хімічної зброї, що стала найнебезпечнішою та найбезжаліснішою у сучасному світі. Основним меседжем сьогодні  є відмова від використання хімічної зброї, досягнення миру шляхом перемовин задля людей, що перебувають у зоні ризику.

Наразі застосування хімічної зброї є протизаконним та порушує всі міжнародні норми та принципи введення бойових дій.  Держави-члени   Організації із заборони хімічної зброї, куди входять майже всі країни світу,  твердо та беззаперечно виступають проти такого виду озброєння.

Зокрема для нас, громадян суверенної незалежної держави, на територію яких відбулось повномасштабне вторгнення російських військ, здійснюються постійні обстріли, надзвичайно важливо розуміти, що міжнародні партнери та однодумці стануть з нами одним цілим задля боротьби за життя.  

Ми повинні завадити російській армії застосовувати хімічну зброю проти мирного населення України!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь