У ДонДУВС провели комплексні тактичні навчання


Березень 18
21:13 2023

Захід пройшов на навчальній локації університету «Місце артобстрілу», що являє собою ділянку місцевості з будівлями у напівзруйнованому стані (з імітацією влучення артилерійського снаряда). Для актуалізації фахових компетенцій майбутніх правоохоронців участь у тактичних навчаннях взяли представники різних правоохоронних органів, які мають досвід проведення стабілізаційних заходів та документування злочинів, вчинених в умовах збройного конфлікту.

Тактичні навчання провели у два етапи. На першому – фахівці державної служби з надзвичайних ситуацій, екстреної (швидкої) медичної допомоги навели учасникам алгоритми дій на місці артилерійського/ракетного обстрілу щодо виявлення постраждалих громадян, надання їм медичної допомоги та забезпечення безпекової складової. Представники відділу вибухотехнічної служби ГУНП в Кіровоградській області зазначили особливості взаємодії спеціалістів-вибухотехніків з членами слідчо-оперативної групи на місці події. Вони вказали на те, що безпосереднє обстеження місця події, яке пов’язане з артилерійським/ракетним обстрілом, проводять спеціалісти-вибухотехніки. До їхнього прибуття огляд місця події не проводиться.

На другому етапі відбулися напрацювання умінь та навичок членів слідчо-оперативної групи. Курсанти факультетів університету – майбутні слідчі, оперуповноважені кримінальної поліції, дільничні офіцери поліції під керівництвом представників слідчого управління, управління карного розшуку, управління превентивної діяльності ГУНП в Кіровоградській області визначилися з повноваженнями представників різних підрозділів поліції на місці уявного артилерійського обстрілу цивільного об’єкту. Окремо звернути увагу на взаємодії різних підрозділів поліції щодо фіксації відомостей про обставини вчиненого кримінального правопорушення, у тому числі із застосуванням фото- та відеозйомки.

За результатами комплексних тактичних навчань курсанти факультетів університету визначили повноваження працівників різних підрозділів поліції на місці умовного артилерійського/ракетного обстрілу щодо огляду та вилучення боєприпасів, вибухових матеріалів, пристроїв, речовин, а також підвищили рівень готовності до самостійного виконання обов’язків під час несення служби в умовах воєнного стану.

ДонДУВС

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь