У Львові відбулися змагання з настільного тенісу серед курсантів і ліцеїстів системи МВС


Березень 18
15:10 2026

16-17 березня на базі Львівського державного університету внутрішніх справ відбувся чемпіонат з настільного тенісу серед закладів вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що належать до сфери управління МВС, ДСНС, вищих військових навчальних закладів ДПСУ, НГУ, а також ліцеїв безпекового спрямування та національно-патріотичного виховання МВС і Військового ліцею ДПСУ.

Координацію проведення чемпіонату забезпечили Департамент освіти, науки та спорту та Управління моніторингу діяльності ліцеїв МВС Міністерства внутрішніх справ України.

У змаганнях взяли участь курсанти та курсантки 11 закладів вищої освіти органів системи МВС, які змагалися за командну й особисту першість. Окремим етапом став турнір серед ліцеїстів 5 ліцеїв МВС, які продемонстрували високий рівень підготовки, спритність і техніку гри.

Під час урочистого відкриття чемпіонату учасники та гості виконали Державний Гімн України та вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих Героїв і мирних громадян, які загинули внаслідок збройної агресії рф.

Із вітальним словом до учасників звернувся ректор Львівського державного університету внутрішніх справ, полковник поліції Дмитро Швець.

Із мотиваційною промовою виступив ветеран російсько-української війни Василь Курилович.

Президент Федерації настільного тенісу у Львівській області, паралімпійський чемпіон, заслужений тренер України Віктор Дідух відзначив високий рівень організації змагань і побажав учасникам нових досягнень.

Протягом чемпіонату учасники демонстрували наполегливу боротьбу та високий рівень підготовки у кожному матчі.

За підсумками змагань у командному заліку серед ліцеїстів перемогу здобула команда Криворізького ліцею ДонДУВС. Друге місце посіла збірна Вінницького ліцею імені Назарія Гринцевича ЛДУБЖД, третє - Київського ліцею імені Ярослава Кондратьєва НАВС.

У загальнокомандному заліку серед закладів вищої освіти перемогу виборола збірна Національної академії внутрішніх справ. Друге місце посіли спортсмени Харківського національного університету внутрішніх справ, третє - Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Під час нагородження до учасників звернулися начальниця Управління моніторингу діяльності ліцеїв МВС Лариса Васянович та заступник начальника відділу розвитку освітньої та спортивної інфраструктури Департаменту освіти, науки та спорту МВС Андрій Данилевський.

Андрій Данилевський наголосив, що під час змагань спортсмени показали свої найкращі якості - силу, точність, витривалість, швидкість і, найголовніше, прагнення до перемоги. Також він побажав усім вірити у свою мрію та наполегливо працювати над її досягненням, бо перемога - це завжди результат великий зусиль і щоденних тренувань.

Департамент комунікації МВС

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь