Вона може навчити, як ворога «мочити»


Березень 31
12:16 2023

Вона серед перших з прикордонників Чернігівщини ознайомилася з роботою стінгерів, ен-лавів та інших західних зразків озброєння, яке Сили оборони почали використовувати для стримування повномасштабного вторгнення рашистів в Україну. Крім цього, підполковниця Жадобіна досконало знає звичне озброєння загону. Вона навчає бійців набувати професійних якостей, які допоможуть вигнати ворога з України, виживати на полі бою, рятувати себе та побратимів. За її організацією новобранці загону засвоюють тактику бою, вогневу, інженерну підготовку, тактичну медицину, а більш досвідчені бійці підвищують рівень свого професіоналізму. При цьому підготовка здійснюється з врахуванням стандартів НАТО та досвіду російсько-української війни.

У тому, що бойову та спеціальну підготовку прикордонного загону очолює досвідчена офіцерка, є свої переваги. У її присутності рекрутовані чоловіки навчаються швидше і якісніше. Коли Марина Петрівна показує, як заряджати чи застосовувати зброю, бійці теж прагнуть навчитися, як і вона. На обкатці танками один з мобілізованих прикордонників розповів, що новобранці почувалися дещо ніяково, але після того, як замначштабу лягла по курсу бойової машини, послідували її прикладу. Один з бійців позаду Марини Петрівни навіть намагався фільмувати цей процес, але після пострілу танка впустив телефон, а тим часом у офіцерки не здригнув жоден мускул.

Варто наголосити, що коли розпочалося повномасштабне вторгнення росії і ворог намагався захопити Чернігів, Марині Петрівні довірили найцінніше в загоні – Бойовий прапор, втрата якого тягне розформування військової частини.

Бути військовослужбовцем Марина вирішила ще у школі, після якої у 2006 році закінчила Національну академію Державної прикордонної служби. Тоді мати вважала таке рішення доньки нерозважливим, але завжди підтримувала та пишалася офіцерською кар’єрою своєї дитини.

Відео Військового телебачення України.

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Розширюємо підтримку цифрових проєктів: до програми EGAP долучилися Херсонська, Хмельницька та...

Прочитайте повну статтю

На Черкащині стартував ІІІ Меліоративний форум ''Реформування та відновлення меліорації''

Прочитайте повну статтю

Ні – маніпуляціям!   

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 62 від 18 липня 20...

Прочитайте повну статтю

За ініціативи Агентства АМКУ розглянув питання оптимізації строків розгляду заяв на концентраці...

Прочитайте повну статтю

АРМА закликає народних депутатів підтримати законопроєкт 11280-1

Прочитайте повну статтю

Відбувся форум Партнерство заради безпеки в сировинній галузі

Прочитайте повну статтю

ДСНС України отримала від Німеччини матеріально-технічну допомогу

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь