Зведення про ситуацію в районі проведення операції Об’єднаних сил станом на 11:00 16 грудня 2021 року


Грудень 16
15:15 2021

Слава Україні!

Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою українськими військовослужбовцями.

Упродовж минулої доби, 15 грудня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 9 порушень режиму припинення вогню, 5 з яких із застосуванням забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Поблизу ПЕРВОМАЙСЬКОГО ворог вів вогонь з мінометів калібру 82 мм та станкових протитанкових гранатометів.

В напрямку ЛУГАНСЬКОГО окупанти відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів.

В районі ШУМІВ російські найманці обстріляли наші позиції з мінометів калібру 82 мм.

В бік ПІСКІВ ворог двічі вів вогонь, застосовуючи міномети калібру 82 мм та стрілецьку зброю.

Біля ПРИЧЕПИЛІВКИ противник здійснив обстріл з автоматичних станкових гранатометів.

В районі ВОДЯНОГО ворожі війська двічі вели вогонь, використовуючи артилерію калібру 120 мм та 122 мм, а також міномети калібру 120 мм.

Біля ПІВДЕННОГО окупанти застосували ручні протитанкові гранатомети та стрілецьку зброю.

З початку доби, станом на 11 годину, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 1 порушення режиму припинення вогню.

В напрямку НОВОЛУГАНСЬКОГО окупанти вели вогонь зі стрілецької зброї.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Українські захисники відкривали вогонь у відповідь, не застосовуючи заборонене Мінськими домовленостями озброєння, та змусили противника припинити обстріли.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишаються незмінними.

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 3588 транспортних засобів, 3809 осіб, 4 особи — на причетність до збройних формувань Російської Федерації, а також виявлено 52 адміністративні правопорушення та розкрито 39 злочинів.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідували 1223 особи, а на підконтрольну Україні територію прибули 1154 особи.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували понад 3 гектари території та передали на знищення 130 вибухонебезпечних предметів.

Підрозділи Об’єднаних сил продовжують виконувати визначені завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації.

Разом до перемоги!

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Останні новини

Поліція викрила зловмисників, які виманили понад мільйон гривень, обіцяючи фейкову допомогу

Прочитайте повну статтю

Фіктивні медпослуги на 2 300 000 гривень: у Запоріжжі поліцейські викрили лікарів, які організу...

Прочитайте повну статтю

У МВС відзначили День державної служби

Прочитайте повну статтю

Звернення CEO щодо рішення НБУ: Укрпошта продовжує працювати в штатному режимі 24/7 

Прочитайте повну статтю

Мито на природний камінь: бізнесу запропонували правові механізми захисту

Прочитайте повну статтю

Результати розгляду питань порядку денного засідання Вищої ради правосуддя № 51 від 23 червня 2...

Прочитайте повну статтю

У центрі уваги - людина

Прочитайте повну статтю

650 тисяч гривень за ремонт техніки «на папері»: ДБР повідомило про підозру офіцеру військової...

Прочитайте повну статтю
Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь