Аудитори Сумщини протягом січня – жовтня 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму 26,1 млн грн


Листопад 11
12:59 2021

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня – жовтня 2021 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на суму 26,1 млн грн.

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів упроваджено 42 пропозиції, зокрема 15 – спрямованих на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 62 управлінських рішень.

Матеріали 25 ревізій та перевірок передані до правоохоронних органів для належного реагування, за відповідними матеріалами розпочато 6 досудових розслідувань та вручено 3 письмових повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 15 посадових осіб об’єктів контролю притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 – до дисциплінарної та 4 – до матеріальної.

Пресслужба Управління Північно-східного офісу

Держаудитслужби  в Сумській області

Поділитися
Напишіть коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.
Обов'язкові поля позначені*

Популярні категорії

Ми використовуємо cookies
Погоджуюсь